7 переваг методики Vela Shape

Насправді переваг значно більше, однак сьогодні розповімо про основні, аби ви ще краще могли ознайомитися з послугою Vela Shape III апаратом Slimming IV та зрозуміти її основні переваги. 

1. Vela Shape — це методика, яка дає потрійний ефект. Ви зможете:

  • позбутись целюліту на проблемних ділянках тіла, і це не лише сіднички чи животик, а й навіть руки;
  • покращити стан шкіри, адже після кожного сеансу вона стає ще підтягнутішою та пружнішою;
  • позбутися втоми та «забитості» м’язів завдяки тому, що апарат стимулює кровообіг та лімфодренаж. 

2. Короткотривалість процедур

Не  встигнете й оком моргнути, а сеанс вже закінчено. Середня тривалість сеансу 30-40 хв (залежно від ділянки). У цей час ви відпочиваєте, уявляєте свою красиву фігуру в недалекому майбутньому, а ваші зайві об’єми тануть.

3. Відсутність дискомфорту 

Наші клієнти найчастіше описують процедуру словами «гріє», «тепло», «масаж». І це все, що треба знати про відчуття під час неї :). Може виникати незначний дискомфорт, залежно від вашої чутливості, але загалом процедура є не лише безболісною, а й приємною.

4. Швидкі результати 

За допомогою занять у залі перші результати помітно зазвичай після 6 місяців інтенсивних тренувань. З методикою Vela Shape — після  декількох процедур. А всього вам знадобиться від 8-10 сеансів з інтервалом 4-7 днів. Погодьтесь, отримати оновлену красиву фігуру за такий короткий період — мрія! І ми в «Ренетель» з радістю допоможемо її здійснити. 

5. Не потрібен час на відновлення

Після сеансу ви можете спокійно повертатися до свого звичного ритму життя. Дехто з клієнтів навіть встигає прийти на процедуру під час обідньої перерви, а потім повертається до роботи. Наші фахівці також обов’язково проконсультують вас щодо підготовки до Vela Shape та догляду за шкірою після процедури.

6. Рахуємо витрати

Беріть в руки калькулятор, відкривайте наш прайс і нумо рахувати. Ми впевнені, що ви будете здивовані, коли підрахуєте витрати на кілька сеансів і порівняєте їх із витратами на антицелюлітні масажі, обгортання чи щомісячні абонементи в зал. І хоч багато хто переконаний, що корекцію фігури можуть дозволити собі лише зірки, насправді це не так: методика Vela Shape доступна практично всім, хто мріє покращити своє тіло.

7. Безпечна для здоров’я

На відміну від хірургічних методів корекції тіла, після яких наслідки можуть бути непередбачуваними, методика Vela Shape апаратом Slimming IV є абсолютно безпечною. Фахівці салону «Ренетель» попередньо поспілкуються з вами щодо можливих протипоказань, а за їхньої відсутності підберуть максимально комфортний та ефективний режим апарата. 

Скільки б ми не розповідали про переваги методики Vela Shape, погодьтесь: краще один раз побачити, ніж сім разів почути. Впевнені: вам точно сподобається своє тіло в дзеркалі після завершення курсу. Лише уявіть, як впевнено та задоволено ви будете почуватися, коли наблизитесь до фігури, про яку мріяли так давно. 

Уявили? А тепер телефонуйте й записуйтеся на курс: час здійснювати свої мрії з «Ренетель»! Подбаємо не лише про зручний графік, а й зафіксуємо ціни на весь курс під час першого відвідування. 

Працюємо для вас:

Понеділок-субота: 9:00-22:00

Неділя: вихідний

Телефон: +38 (098) 720 40 90

Адреса: вул. Ю. Дрогобича, 8 (у дворику)