А ваша шкіра готова? Протипоказання до лазерної епіляції

Для більшості людей лазерна епіляція давно відома як зручний та ефективний метод видалення небажаного волосся, адже завдяки цій процедурі можна надовго зберегти шкіру ніжною та гладенькою. Саме тому лазерну епіляцію обирають все більше жінок та чоловіків. 

З огляду на це виникає логічне запитання: чи має лазерна епіляція протипоказання? Так (як і всі лазерні методи лікування). І хоч їх порівняно мало, а більшість не є постійними, все ж важливо впевнитися в тому, що у вас ці протипоказання відсутні. Тому нагадаємо про деякі з них у нашому блозі. 

Коли не рекомендовано робити лазерну епіляцію

Спершу зазначимо, що протипоказання до лазерної епіляції можна умовно розділити на абсолютні та відносні. До перших належать ті, за яких лазерну епіляцію робити не можна і про це вам обов’язково повідомить фахівець салону «Ренетель».

Абсолютні протипоказання: 

  • онкологічні захворювання;
  • цукровий діабет;
  • серцево-судинні захворювання;
  • варикоз та важка форма гіпертонії;
  • хронічні захворювання шкіри;
  • гепатит;
  • індивідуальне несприйняття процедури та деякі інші.

Відносні протипоказання

До них належать ті, за наявності яких процедуру виконують лише після консультації з лікарем або після усунення протипоказання.

Вагітність. Що робити, коли ви дізналися про вагітність під час курсу процедур? Перервати курс і повернутися до нього, але бажано не раніше, ніж через пів року після пологів та початку грудного вигодовування.

Ураження шкіри. Якщо на ділянці, де планується процедура, з’явилися ранки, інфекції, опіки, запалення тощо, бажано відкласти епіляцію до повного їхнього загоєння.

ГРВІ та підвищена температура. Важливо дбати і про власне здоров’я, і про здоров’я інших. Тому ми з радістю зустрінемося з вами, коли ви одужаєте, та подбаємо про те, аби врахувати інтервали лазерної епіляції та скласти новий зручний графік для вас. 

Лазерна епіляція та інші процедури

А що, коли ви хочете поєднати лазерну епіляцію та візит до косметолога? Все залежить від процедури. Деякі з них (наприклад, хімічний пілінг) роблять шкіру дуже чутливою, оскільки видаляють її верхній шар. Шкірі потрібен час, аби відновитися: важливо, щоби будь-яке почервоніння, чутливість чи пігментація зникли до того, як ви розпочнете курс. 

Будь-які інші процедури для обличчя, які не включають видалення верхнього шару, можна спокійно поєднувати з лазерною епіляцією. Більше на цю тему читайте у нашому блозі https://www.renetel.com.ua/lazerna-epilyaciya-ta-b-juti-proceduri-chi-mozhna-ih-poiednuvati/ або запитуйте у наших фахівців.

Лазерна епіляція та ліки

Деякі ліки можуть посилити чутливість під час лазерної епіляції. Якщо ви приймаєте певні препарати, повідомте про це фахівця нашого салону та обов’язково попередньо проконсультуйтеся зі своїм лікарем: залежно від виду ліків, може знадобитися почекати деякий час, аби розпочати чи продовжити курс.  

Наприклад, клієнтам, які приймають антибіотики, треба почекати 14 днів після останнього вживання ліків, а  тим, хто приймає тетрациклін, — місяць.

Лазерна епіляція та інші методи видалення волосся

Лазер діє на коріння волосся, руйнує його і воно поступово випадає. Епіляція воском, шугаринг і вищипування видаляють волосся з коренем, тому лазеру просто не буде на що націлюватися. Тож якщо ви недавно зробили депіляцію будь-яким методом, окрім гоління бритвою, зачекайте не менше, ніж три тижні, аби переконатися, що волосини відновились. А тоді — ласкаво просимо до «Ренетель»!

Важливо! Навіть коли ну дуууже хочеться зробити лазерну епіляцію, але ви маєте протипоказання, не приховуйте їх, будь ласка, адже найважливіше для нас — ваше здоров’я. Якщо ж ви не впевнені у протипоказаннях, радимо звернутися до профільного лікаря. 

Відкрите спілкування є ключем до успішного результату, а знання вашого поточного стану здоров’я допоможе вирішити, чи можна робити процедуру. Зі свого боку ми докладемо максимальних зусиль, аби розповісти вам все про лазерну епіляцію та зробити перебування в «Ренетель» комфортним і приємним. 

Для запису телефонуйте нам: