Чому часте гоління — загроза для вашої шкіри

Гоління — один з найстаріших методів волосся, який володіє низкою переваг, однак не позбавлений і недоліків.

Через часте гоління шкіра може лущитися, вкриватися подразненням, а за необережності — навіть пошкоджуватися. Щоби боротися з побічними діями, часом навіть доводиться звертатися до дерматолога.

Більше про те, як впливає гоління на вашу шкіру та чи безпечна лазерна епіляція для неї, читайте далі у блозі.

Після гоління волосся ростиме швидше?

Насправді це звичайна вигадка. Навіть якщо ви голитимете волосся по кілька разів на день, це не вплине на швидкість його відростання. А от спадковість, гормони, обмін речовин, якість харчування, вживання ліків, психологічний стан можуть.  

Обираєте гоління — подбайте про свою шкіру заздалегідь

Видалення волосся бритвою — це завжди стрес для вашої шкіри. Воно травмує її, порушує природний бар’єр, призводить до появи подразнення, сухості та лущення. Поступово на поверхні шкіри накопичуються ороговілі клітини, що ускладнюють гоління.

Щоб уникнути цього, потрібно видалити зроговілі часточки шкіри за допомогою скрабування, а тоді вже видаляти волосся бритвою.

Як позбутися волосся бритвою правильно

Під час гоління важливо:

  1. Направляти бритву за ростом волосся. Якщо рухати станком у протилежному напрямку, це, звісно, полегшить гоління, та неминуче призведе до швидшого відростання щетини.
  2. Не тисніть на бритву занадто сильно. Тиск у поєднанні з багаторазовою обробкою бритвою однієї й тієї самої ділянки неодмінно призведе до появи подразнення.
  3. Не натягуйте шкіру під час гоління. Особливо якщо мова йде про гоління обличчя.

Крім цього, подразнення може з’являтися і через те, що ви забуваєте використовувати спеціальні засоби для гоління та заспокоєння шкіри після нього.

Коли гоління варто відкласти на потім

  • Краще почекати із щетиною, ніж голитися затупілим лезом.
  • Якщо у вас бактеріальне акне, під час гоління ви ризикуєте перенести інфекцію на інші ділянки шкіри. Краще спочатку подбайте про лікування шкіри.
  • Відразу ж перед скрабуванням голитися також не варто, адже це збільшує ймовірність появи механічних пошкоджень.
  • Відмовтеся від гоління безпосередньо перед походом на пляж чи у басейн, адже так можна занести інфекцію.

Чому стільки уваги голінню?

Навіть якщо ви перейшли на лазерну епіляцію, до завершення курсу вам зрідка доведеться голитися. І ми рекомендуємо робити це правильно.

Крім цього, на процедури епіляції варто приходити з ретельно поголеною шкірою у ділянці, яку ви плануєте обробляти. Це полегшує завдання фахівцеві, а для вас робить процедуру комфортнішою. Більше про те, як підготуватися до лазерної епіляції, читайте тут.

Втім, після завершення курсу лазерної епіляції у «Ренетель» вам ще дуже довго не доведеться турбуватися про видалення волосся. А якщо ви щорічно відвідуватимете 1-2 підтримувальні процедури, то результат залишиться з вами назавжди!

Команда салону «Ренетель» працює для того, щоб ви були задоволені й сеансами лазерної епіляції, і їхнім результатом. Для цього:

  • фіксуємо вартість послуг на весь курс;
  • проводимо безкоштовні консультації, під час яких детально розповідаємо все про лазерну епіляцію;
  • складаємо індивідуальний графік процедур і нагадуємо про наближення дати кожної з них.

Почніть професійний курс догляду за своєю шкірою просто зараз! Команда салону «Ренетель» завжди до ваших послуг.

Для запису телефонуйте: