Чому діодний лазер — золотий стандарт лазерної епіляції

Діодний лазер — справжній прорив у боротьбі з небажаним волоссям! Якщо у попередніх моделях лазерів є явні недоліки (високі ризики опіків, низька результативність), то діодний лазер лише доводить свою ефективність в боротьбі за гладеньку шкіру.

У салоні «Ренетель» нам важливо, щоб клієнти отримували тільки найкращий сервіс. Саме тому в роботі ми надаємо перевагу сучасному й перевіреному обладнанню — використовуємо двохвильові діодні лазери D-Las 70 (у Львові) та D-Las 100 (в Івано-Франківську). 

Чому саме вони? Розповідаємо про характеристики та переваги.

1. Дві довжини хвиль.


Довжина хвилі 808 нм впливає на жорстке й темне волосся, а 755 нм бореться з більш тонким волоссям, позбутися якого важче.  

2. Висока швидкість імпульсів.

У більшості апаратів можливо регулювати тільки потужність, втім не тривалість спалахів лазера. Однак цього не можна сказати про D-Las 70 та D-Las 100 — з ними можна обрати і частоту спалаху (від 1 до 10 в секунду), і відрегулювати тривалість імпульсів (від 5 до 400 мілісекунд). Для кожної ділянки тіла обираємо потрібні параметри, аби це було й ефективно, і комфортно для вас.

3. Інноваційна система охолодження

«Чи безпечна лазерна епіляція для шкіри?» — одне з найбільш частих запитань, які ставлять нашим фахівцям. Якщо попередні моделі лазерів справді були менш поблажливі, то зі сучасними D-Las 70 та D-Las 100 турбуватися не варто — в системі охолодження лазерів є багато внутрішніх датчиків, з допомогою яких можна повністю контролювати температуру апарата. Фахівець уважно стежитиме, аби під час процедури у вас не виникало дискомфорту.

4. Комфортні відчуття під час процедури

Доки лазер робитиме свою справу, ви будете відчувати лише тепло та легке пощипування.

Як відбувається лазерна епіляція діодним апаратом

Курс лазерної епіляції покликаний зачепити всі волосинки в активній фазі росту. Для цього потрібно пройти орієнтовно від 6-8 сеансів (для кожної людини кількість процедур визначається індивідуально). З кожним новим сеансом кількість помітних волосинок буде зменшуватися (адже вони випадатимуть), а якщо проходитимете від 1-2 підтримувальних процедур щороку, волосини взагалі не нагадуватимуть про себе роками.

Окрім цього, є й інші переваги діодного лазера:

  • Він є ідеальним рішенням для епілювання як і видимих зон тіла, так і важкодоступних.

  • Глибина проникнення діодного лазера становить всього 3-4 мм — це не дозволяє йому зачіпати м’які тканини, втім промінь повністю досягає залягання коренів і може ефективно видаляти волосяні фолікули.

  • Тривалість сеансу порівняно недовга — достатньо від кількох хвилин до години (все залежить від зони, яку епілюють), щоб лазер подіяв на всі волосинки в активній фазі росту.
  • Інтервали лазерної епіляції діодним лазером — від 4 тижнів між сеансами, а графік процедур фахівець складе для вас індивідуально й заздалегідь. Крім цього, ми завжди нагадуємо клієнтам про наближення дати сеансу. Ви зможете розпланувати свій час без додаткових турбот.

Тепер ви знаєте, що таке лазерна епіляція діодним лазером і чому вам варто її спробувати. Це інноваційне рішення для видалення волосся, ефективність та комфорт під час процедури. Маса переваг і широкий попит роблять його справжнім золотим стандартом лазерної епіляції.

Переконатися в усіх перевагах епіляції діодним лазером та зробити свою шкіру гладенькою можете й ви! Просто зараз записуйтеся до салону «Ренетель» на свій перший сеанс та отримуйте професійний догляд, на який ви заслужили.

Запис за телефонами: