Чому ми не називаємо точної кількості сеансів лазерної епіляції

У всіх наших клієнтів виникає одне логічне питання: скільки сеансів лазерної епіляції потрібно, щоби позбутися волосся? І ми в «Ренетель» чудово вас розуміємо: хочеться якнайшвидше забути про надокучливі волосинки та насолоджуватися своєю гладенькою шкірою.

Відповідаємо: в середньому потрібно від 8 сеансів, однак варто розуміти, що ця кількість індивідуальна не тільки для кожного з вас, а й для кожної окремої зони. Саме тому ми не називаємо точної кількості сеансів лазерної епіляції, а допомагаємо зрозуміти, від чого залежатимуть результати.

Чому однієї чи двох процедур — недостатньо

Лазерна епіляція не може повністю позбавити від волосся за одну процедуру, і ось чому.

Волосини, як і їхні власники, виявляють активність у різний час, тобто ростуть циклічно. Поки одні ще «солодко сплять» під вашою шкірою, інші вже вибралися на поверхню. Лазер діє лише на цибулини, які перебувають у фазі активного росту, а ось ті, що на момент процедури у стані спокою, він не руйнує.

Цей чинник впливає і на інтервали лазерної епіляції. Фахівці завжди враховують те, що ріст волосся сповільнюється після кожної наступної процедури, тому для настання потрібної стадії росту знадобиться трішки більше часу.

«Чи побачу я зміни після першої процедури?»

Так. І не лише побачите, а й впевнитеся в тому, що зробили правильний вибір, коли записалися на курс лазерної епіляції.

Вже після першого сеансу в «Ренетель» ви можете позбутися приблизно до 20 % волосся. Саме стільки волосин перебувають у стані активного росту під час процедури. Випадати вони почнуть приблизно через 2 тижні, а кінцевий результат можна буде отримати орієнтовно від 1-1,5 року. Все залежатиме від індивідуальних особливостей вашої шкіри, а також ділянки тіла, яку вам епілюватимуть.

Які додаткові чинники впливають на кількість необхідних процедур

Коли ми говоримо про індивідуальні особливості, то маємо на увазі структуру й колір волосся, спадковість, гормональний фон, спосіб харчування та пору року. Так-так, не дивуйтеся. Найбільш активно волосини ростуть навесні та влітку, а от в холодні сезони швидкість дещо знижується. 

Варто розуміти й те, що на різних зонах волосся росте по-різному. Тому наберіться трішки терпіння. Для обличчя може знадобитися від 10 сеансів, а для ніжок чи стегон – від 8-ми.

Наші фахівці уважно спостерігають за тим, як реагує шкіра та волосяний покрив клієнта після кожного сеансу, тому у процесі курсу кількість сеансів може коригуватися. Однак попередній індивідуальний календар процедур фахівець складе вже після першого візиту.

Що далі?

А далі — насолоджуєтеся щоденною гладкістю шкіри та час до часу (від 1-2 разів на рік) навідуєтеся в гості до «Ренетель» для підтримувальних процедур.

Тепер ви знаєте більше про кількість процедур лазерної епіляції та чинники, які впливають на це. Ми в салоні «Ренетель» завжди готові розповісти все про лазерну епіляцію, пояснити, як правильно доглядати за шкірою до сеансу чи після нього, як підготуватися до лазерної епіляції або як діяти, якщо ви змушені зробити перерву між процедурами. 

Для запису звертайтеся за телефонами: