Чому у знаменитостей така гладенька шкіра? Це все лазерна епіляція!

Актори, моделі, співаки — всі популярні люди, яких ми звикли бачити на сцені й екранах телевізорів, здебільшого мають ідеальну шкіру. Й мова не лише про відсутність прищиків, акне абощо. Мова про відсутність найменшої волосинки на тілі.

Гадаєте такого ефекту досягають за допомогою надсучасної бритви з десятьма лезами й гнучкою ручкою? А от і ні! Зірки обирають лазерну епіляцію.

Як лазерна епіляція покращує вигляд шкіри

Секрет лазерної епіляції полягає в її принципі дії. Коли ви роздумуєте над тим, як позбутися волосся на тілі, спершу на думку спадає гоління. Але! Під час гоління ви зрізаєте лише верхню частинку волосини, без кореня. А ще — травмуєте свою шкіру лезом, через що з’являються порізи чи подразнення. Під час ваксингу чи шугарингу — частково вириваєте волосся з коренем, частково забираєте лише видиму частину. В таких процедурах високий ризик отримати вросле волосся як наслідок невправності фахівця (чи своєї, якщо виконуєте процедуру вдома). А ще є ризик заробити опік, адже шкіра далеко не кожної людини легко сприймає ту температуру, до якої нагрівають віск чи цукрову пасту. Ну а про пінцет годі й говорити: занадто травматично й часозатратно.

А що таке лазерна епіляція? Вона працює за принципом нагрівання меланіну в корені волоска. Теплова енергія апарату розігріває цей пігмент, руйнує його, а з ним — і корінь волосини. Внаслідок цього «тіло» волоска не отримує живлення й він просто випадає (власне, тому іноді лазерну епіляцію застосовують і для боротьби з врослим волоссям — принцип її дії дозволяє побороти наслідки невдалих інших процедур). Оскільки маніпула лазерного апарата не травмує шкіру, за кілька днів після сеансу вона стає ідеально гладенькою та м’якою на дотик.

Тривалість ефекту від лазерної епіляції

А знаєте, чому ще знаменитості надають перевагу цій сучасній процедурі? Через інтервали лазерної епіляції. Бо між сеансами є значні перерви, а після проходження повного курсу лазерної епіляції потрібно робити лише 1-2 підтримувальні процедури на рік. Для тих, кому важливо гарно виглядати завжди й не можна втрачати ані хвилини часу, це ідеальний варіант.

Волосся не відростає швидко саме тому, що лазер видаляє частину з нього повністю вже після першого сеансу. Далі ж під шкірою прокидаються так звані «сплячі» фолікули. Коли волоски з цих фолікул виростають і прорізаються крізь шкіру, тоді й час робити нову процедуру. Адже лазер впливає лише на те волосся, яке знаходиться у стадії росту.

Безпечність процедури

Знаменитості не можуть дозволити собі виглядати погано в кадрі чи на сцені. А це означає, що подразненням на шкірі не місце. Лазерна епіляція зручна тим, що якщо ви виконуєте процедуру у професійному салоні, ризики отримати пошкодження зводяться до нуля.

У перший день після процедури на ділянці, яку епілювали, може виступати легке почервоніння, але воно швидко минає і не залишає за собою слідів.

Головне, щоби потужність лазера відповідала вашому фототипу шкіри. А також, щоб маніпулу в руках тримав справжній фахівець.

Записуйтеся на сеанс лазерної епіляції до салону «Ренетель» і, крім омріяного вигляду шкіри, отримуйте ще й високий рівень сервісу та поваги до клієнта. Ми розуміємо, що для декого епіляція вже встигла стати буденністю й вони прагнуть провести процедуру якомога швидше, не ставити зайвих питань і бігти далі у справах. Але для декого це серйозний крок і, щоб наважитися на нього, потрібно дізнатися все про лазерну епіляцію: як вона працює, як підготуватися, скільки сеансів лазерної епіляції потрібно тощо.

Ми розуміємо обидві категорії клієнтів, тож забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного. «Ренетель» — на варті вашої краси та комфорту!

Записуйтеся за телефоном: