Чому Vela Shape працює краще, ніж домашні методи схуднення

Скільки разів ви думали про те, що непогано було б швидко схуднути, підтягнутися, змінити щось у своїй зовнішності. В ідеалі — за кілька днів або хоча б тижнів.

Бажання щось змінити — це цілком природно, та тільки якщо воно нешкідливе для вашого здоров’я. Хочете дізнатися про те, як швидко схуднути без шкоди для здоров’я — читайте далі!

Які радикальні методи схуднення в домашніх умовах найвідоміші

Якщо ви прихильниця жорстких дієт, виснажливих занять спортом чи домашніх рецептів із сумнівною рецептурою — результат може прийти навіть швидше, ніж ви чекали. Втім, він буде не таким, до якого ви прагнули. То які методи схуднення вважаються небезпечними? 

1. Тривале голодування. Коли ви позбавляєте свій організм поживних речовин, то він починає їх брати з внутрішніх органів, а перше, що зникає за такої «дієти» — ваші м’язи, а не жири. Тож можете уявити собі, як ви почуватиметеся, якщо дотримуватиметеся радикального голодування.

2. Використання харчових добавок для схуднення. Вони — ваша відповідь на питання «Як схуднути за місяць». Але якою ціною ви отримаєте бажане? Якщо неправильно підібрати такий засіб, він може спрацювати непередбачувано: є ризик появи різноманітних алергічних реакцій, глистів (яйця яких є у низці імпортних добавок) тощо. Саме тому не варто приймати будь-які БАДи без попередньої консультації з лікарем.

3. Монодієти — це раціон, який включає 1-2 продукти. Так, популярними є дієти на гречці, яблуках, кефірі тощо. Проте один продукт не здатен покрити всі потреби організму у поживних речовинах, тож з таким способом схуднення краще не зв’язуватися. 

4. Рідка дієта шкідлива насамперед для травної системи, адже з рідкими продуктами шлунок та кишківник не може виробляти достатню кількість ферментів, через що погіршується якість засвоєння їжі, а також можуть з’явитися набряки через надмірну кількість рідини.

5. Активне паління. Багато хто палить, щоб «скинути зайву вагу». Тільки от першими йдуть зовсім не кілограми, а здорові клітини внутрішніх органів, насичені киснем.

6. Інтенсивні заняття спортом без відповідної фізичної підготовки. Тренування — це те, до чого варто підходити поступово: починати з простих вправ і переходити до складніших. Якщо з першого дня у спортзалі братися за важкі вправи чи великі ваги, то можна серйозно підірвати здоров’я, але так і не отримати бажаного результату.

Як позбутися целюліту без шкоди для здоров’я

Насамперед слід пам’ятати про те, що орієнтуватися на супершвидкий результат — шкодити самій собі. Оптимальна втрата ваги на тиждень — не більш як 0,5-1 % загальної маси тіла, тож безпечного способу схуднути на 10 кг за цей період просто не існує.

Щоб візуально навіть втрата 0,5 кг виглядала максимально ефектно, ми у «Ренетель» рекомендуємо працювати над проблемою комплексно:

1. Стежити за корисним харчуванням. Жорстких дієт дотримуватися не потрібно. Втім, стежити за балансом БЖВ та дотриманням норми калорій не завадить.

2. Займатися спортом. Знову ж таки, йдеться не про активні кардіонавантаження чи заняття з великими вагами. Достатньо простої, але регулярної зарядки.

3. Працювати над наявними жировими відкладеннями. Найефективніше з цим впорається професійний апаратний масаж. Такий проводимо ми у «Ренетель».

Кому потрібен корекційний масаж та на що він здатен

Масаж за методикою Vela Shape підходить тим, кого турбують зайві об’єми, втрата пружності шкіри та зміни її рельєфу, локальні жирові відкладення, які не зникають навіть за спроб схуднути, перші прояви старіння шкіри, а також тим, хто давно мріє схуднути в ногах, животі чи інших ділянках тіла.

Масаж апаратом SLIMMING IV, з яким ми працюємо у «Ренетель», дозволяє отримати результат, якого годі й чекати від самої лише дієти чи спорту. Чому?

1. Він впливає на глибинні шари шкіри, а не м’язи (на відміну від спорту) чи поверхневі жири (як за дієти).

2. Він поєднує у собі кілька видів впливу, які у комплексі дають ще кращий результат.

3. Він дає поступовий ефект, який не сприймається організмом як стрес (а отже тіло не намагатиметься різко компенсувати втрачене).

Чому варто обрати саме «Ренетель»

Якісне технічне забезпечення та бездоганний сервіс — основні переваги салону «Ренетель». 

Що отримують наші клієнти:

1. Фіксовані ціни, які закріплюємо на весь курс вже після першого сеансу.

2. Заохочувальні знижки за участь в активностях на наших сторінках у соцмережах.

3. Складання та за потреби коригування індивідуального графіка процедур.

4. Безкоштовні консультації протягом всього курсу.

З нами лікування целюліту і зменшення об’ємів тіла — це просто.  Записуйтеся на процедуру, яка змінить вашу фігуру в кращу сторону! 

Наш графік роботи:

  • Понеділок-субота: 9:00-22:00
  • Неділя: вихідний

Телефонуйте: +38 (098) 720 40 90

Адреса: м. Львів, вул. Ю. Дрогобича, 8 (у дворику)