Чому волосся на тілі росте навіть після лазерної епіляції

Чимало салонів обіцяють неймовірні результати вже після першого сеансу лазерної епіляції, а після другого — довговічний і стовідсотковий результат у вигляді гладенької шкіри. Але на практиці все це виглядає інакше. Щоб розібратися, чому, як і куди зникає волосся протягом курсу, спочатку потрібно зрозуміти принцип його росту і, власне, що таке лазерна епіляція.

Як на тілі людини з’являється волосся

Давніше, ще за наших пращурів, волосся виконувало захисну функцію — завдяки густому волосяному покрову люди легше переносили сильні морози, а у спеку піт не потрапляв в очі. Очевидно, що зараз потреба у цьому зникла, втім еволюція не поспішає робити нашу шкіру ідеально гладенькою — із цим доводиться працювати самостійно.

Тож як відбувається безпосередній ріст волосся? Воно росте через поділ живих клітин волосяної цибулини. В період росту волосинка живиться корисними речовинами через фолікул, а коли фолікул перестає її живити — випадає. Цей «процес старіння» пришвидшує лазерна епіляція. Теплова енергія (той самий пучок променів, який формує апарат) руйнує фолікул. Як наслідок, волосся не отримує необхідних для росту речовин і випадає. А для формування нової волосяної цибулини потрібен час — тож ця точка на тілі певний період лишається гладенькою.

Фолікул зник, а волосся росте знову. Чому?

За один, два і навіть три сеанси лазерної епіляції видалити волосся назавжди не вдасться нікому й ніколи. Принаймні, на даному етапі розвитку технологій. Якщо хтось каже вам протилежне, наприклад, перший сайт у видачі Google за запитом «Лазерна епіляція скільки потрібно процедур», краще оминайте такі «професійні» ресурси.

Лазер дійсно руйнує фолікул. Але він видаляє лише те волосся, яке знаходиться у фазі росту. Після процедури волосся випадає не одразу, оскільки лазер знищує саме фолікул, а не волоски.

Крім того, у людей є ще так звані «сплячі» фолікули, які не можна видалити, поки з них не проростуть волоски. Звідси й виникає потреба у повторних сеансах, а також дотриманні того розкладу процедур, який складає спеціаліст.

У салоні «Ренетель» курс виконують відповідно до європейських стандартів. Ми відкрито розповідаємо клієнтам все про лазерну епіляцію, її плюси й мінуси. Тому не соромтеся розпитувати про те, що таке лазерна епіляція, про деталі процесу, кількість сеансів, підготовку, про те, чи безпечна лазерна епіляція та ін.

Для консультації та запису на сеанс телефонуйте: (098) 720 40 90.