Чи можна поєднувати Vela Shape з іншими процедурами

Кажуть, що спробувавши професійний догляд раз, складно від нього відмовитися. Ще б пак, результати від салонних процедур навіть не йдуть у порівняння з домашніми. Тож якщо ви побачили чи почули від знайомих про результат від масажу за методикою Vela Shape та одразу захотіли записатися й самі, ми не здивовані.

У цьому блозі поговоримо про те, які процедури можна поєднувати із масажем за методикою Vela Shape, а які — ні.

Які процедури варто відкласти на потім

·  Пірсинг чи імплантати у зоні проведення процедури. Якщо ви зробили прокол давно, краще зняти прикрасу на час сеансу. А от робити пірсинг на обраній ділянці протягом курсу проведення масажу за методикою Vela Shape ми взагалі не рекомендуємо.

·  Курс лікування дерматологічного захворювання — також відносне протипоказання до процедури за методикою Vela Shape. А от коли лікування завершиться, ласкаво просимо у «Ренетель»!

·  Нещодавно зробили тату чи татуаж у зоні, яку хотіли масажувати? За типом пошкодження шкіри тату прирівнюється до рани, тож поки все повністю не загоїться, із сеансом за методикою Vela Shape варто почекати!

·  Відвідуєте солярій? Не варто цього робити перед тим, як позбутися целюліту з апаратом Slimming IV, адже на шкірі зі свіжою засмагою масаж за методикою Vela Shape проводити не можна.

З чим можна поєднувати процедури за методикою Vela Shape

А ось тут перелік практично необмежений, адже масаж за методикою Vela Shape можна комбінувати практично з будь-якими апаратними чи ін’єкційними методиками корекції фігури. Ось найпопулярніші із них:

  • Обгортання — нанесення маски на все тіло чи окремі його ділянки та подальша термічна обробка, щоб активні компоненти проникали в глибші шари шкіри.
  • Скрабування — процедура, що покращує циркуляцію крові та забезпечує глибинні шари шкіри киснем.
  • Мезотерапія — ін’єкційне введення препаратів, що дозволяє наситити шкіру усіма необхідними мікроелементами, вітамінами та кислотами. Ця процедура для тих, хто думає про те, як позбутися зморшок надовго й швидко.
  • Ін’єкції ліполітиків — препарати, які розщеплюють локальні відкладення жиру.

Звісно ж, курс масажу за методикою Vela Shape — безумовний лідер серед цих процедур для лікування целюліту і зменшення об’ємів тіла. Такий догляд і комфортний, і ефективний. Втім, ви можете сміливо їх комбінувати для досягнення бажаного результату. А щоб він тішив вас якнайдовше, завжди нагадуємо про те, що максимум ефекту ви отримаєте лише якщо будете дотримуватися здорового раціону, насиченого правильною пропорцією білків, жирів і вуглеводів.

За порушення харчування та сидячого способу життя ефект зберігається протягом 2-5 місяців, а з правильною дієтою та фізичними навантаженнями — набагато довше.

Якщо професійна та безпечна корекція фігури, то лише у «Ренетель»! Ми проводимо масажі за методикою Vela Shape з використанням апарата Slimming IV, який вважається одним із найбільш ефективних на ринку.

Наші клієнти отримують на лише професійний догляд, а й :

·  фіксовані ціни на весь курс;

·  заохочувальні знижки за активність у сторіз в Instagram;

·  безкоштовні консультації.

Ми пропонуємо професійний догляд, що допомагає від целюліту! Записуйтеся на корекцію фігури методом Vela Shape у Львові, а ми подбаємо про зручний графік та ваш комфорт під час кожного візиту. Наш графік роботи:

Понеділок-субота: 9:00-22:00

Неділя: вихідний

Телефонуйте: +38 (098) 720 40 90

Чекаємо на вас за адресою: вул. Ю. Дрогобича, 8 (у дворику)