Чи такий солодкий шугаринг, як його малюють? Чому сучасні жінки обирають лазер

Можна багато сперечатися про те, який метод видалення волосся є кращим, і при цьому кожен фахівець хвалитиме свій. У сьогоднішній статті ми порівняємо переваги й недоліки двох найпопулярніших — лазерної епіляції та шугарингу.

Чому жінки обирають шугаринг

Основні причини — кілька тижнів без бритв і депіляційних кремів та звільнення від зайвого волосся на 2-3 тижні. Це зручно тоді, коли позбутися волосся треба вже й зараз. Втім, є й деякі недоліки:

  • для процедури потрібно відростити волосся до потрібної довжини, тому тих самих 2-3 тижні вам доведеться ховати ніжки чи бікіні;
  • видалення волосся за допомогою цукрової пасти є не дуже «солодким» — процедура досить болюча, особливо в зоні бікіні;
  • як би акуратно не відбувалася процедура, є ризик виникнення подразнень або й вростання волосся, яке потім потрібно видаляти маленьким лезом;
  • ефект триває кілька тижнів (залежно від особливостей вашого організму), а потім знову треба все починати спочатку.

Саме тому чимало жінок починають шукати альтернативу як позбутися зайвого волосся й все частіше зупиняють свій вибір на лазерній епіляції. І якщо ще кілька років тому існувало безліч міфів про цю процедуру, то зараз очевидною є низка переваг. 

Чому лазерна епіляція у виграші

Насамперед тому, що жоден інший метод не може призупинити ріст волосся надовго. Під час процедури лазер руйнує активні волосяні фолікули; при цьому інфрачервоне випромінювання (не шкідливий ультрафіолет) діє виключно на пігмент волосини та проникає вглиб шкіри лише на 3-4 мм. Тому лазерна епіляція є абсолютно безпечною. У салоні «Ренетель» з цим чудово справляються двохвильові діодні лазери — D-Las 70 та D-Las 100. 

Переваги лазерної епіляції:

  • Довготривалий ефект. На відміну від інших методів, де результат тримається у кращому випадку кілька тижнів, лазерна епіляція позбавляє від зайвого волосся на кілька років. Вам знадобиться лише від 1-2 підтримувальних процедур на рік, аби втішатися ніжною шкірою будь-коли, а не тільки у перервах між підготовкою до сеансів.
  • Комфорт до й під час процедури. Постійне відрощування волосся залишиться позаду, як і біль під час його видалення. Лазерна епіляція є комфортною навіть для клієнтів із чутливою шкірою, адже за потреби використовуємо знеболювальний крем. Між інтервалами лазерної епіляції ви спокійно можете використовувати звичайнісіньку бритву, а наш фахівець заздалегідь розкаже, як до неї правильно підготуватися. 
  • Лазерна епіляція — це вигідно. Ціни на «солодкі» процедури дещо нижчі, ніж ціни на лазерну епіляцію. Втім, досить порахувати витрати не за один сеанс, а за кілька років, — і ви побачите, що лазерна епіляція ще й економить кошти. Та й вільного часу стає більше: бігати видаляти волосся щомісяця не потрібно, тож у вашому графіку з’являться додаткові години.

У салоні «Ренетель» працюємо так, аби ви повною мірою відчули, що таке лазерна епіляція, й насолодилися свободою від зайвого волосся, яку вона вам подарує. Підберемо для вас зручний графік, розповімо про те, як підготуватися до лазерної епіляції, та подбаємо про те, аби у нас ви почувалися наче в гостях у найліпшої подруги.

Для запису звертайтеся за телефонами: