Дрес-код для лазерної епіляції: що краще вдягнути на сеанс

Лазерна епіляція — невеличкий, але стрес для шкіри. Саме тому не варто перенавантажувати її тертям об жорсткий одяг відразу ж після сеансу.

Більше про те, як підібрати найкомфортніший одяг для сеансу лазерної епіляції та після нього, читайте далі у блозі «Ренетель».

Не тисніть, або Чому варто обрати вільний одяг для лазерної епіляції

Перед тим як позбутися волосся з допомогою лазера, подбайте про відповідне вбрання.

Одяг вільного фасону — найкраще рішення, адже чим менше контакту зі шкірою, тим комфортніше. Крім цього, якщо ви оберете вільний одяг, до шкіри потраплятиме більше свіжого повітря, що прискорить її регенерацію. 

А ось джинси-скінні чи спідницю-олівець краще відкласти на потім. З тісним одягом може дошкуляти навіть дрібничка: ґудзик, шов, кнопка чи кишеня. Подбайте про те, щоб із вами такого не трапилося.

Все має бути натуральним!

Синтетичний одяг з більшою ймовірністю стане причиною появи подразнення. Адже він краще затримує вологу та не пропускає повітря. Подбайте про свою шкіру — обирайте для неї найкраще. Тим паче у день сеансу лазерної епіляції.

То що ж саме вдягнути

Насамперед це залежить від зони, яку ви епілюєте:

  • Якщо це руки, спина, живіт чи пахви, то варто вдягнути бавовняну футболку вільного крою — вона пропускає повітря та не викликає подразнення. Найкраще обирати одяг без нашивок та інших прикріплених елементів.
  • На сеанс епіляції ніжок варто одягнути штани або спідницю вільного фасону. Уникайте колготок чи високих щільних шкарпеток.
  • На сеанс епіляції бікіні слід подбати про натуральну білизну: з натуральних тканин, без мережива, декоративних елементів та додаткових швів. Крім цього, варто підібрати вдалий фасон — без тонких елементів, які врізатимуться в шкіру та натиратимуть.

Якщо подразнення з’явилося ще до сеансу, варто попередити про це фахівця. Він огляне шкіру та прийме рішення щодо того, чи безпечна лазерна епіляція саме у вашому випадку.

І трохи про макіяж

Якщо ви записалися на сеанс лазерної епіляції обличчя, то варто позбутися аксесуарів та макіяжу відразу ж перед процедурою. Не встигаєте зробити цього заздалегідь — ми залюбки дамо вам серветки для зняття макіяжу у салоні.

Крім цього, не використовуйте спиртовмісні засоби протягом кількох днів до та після процедури. Ваше завдання — зробити все, щоб мінімізувати ймовірність появи неприємних відчуттів, тому косметичні засоби повинні бути максимально ніжними.

Ми у «Ренетель» працюємо не просто, щоб надавати вам послугу, а й щоб ви отримували очікуваний результат.

Щоб ваші враження від лазерної епіляції у «Ренетель» були виключно позитивними, ми:

  • фіксуємо ціни на весь курс вже на першому сеансі;
  • безкоштовно розповідаємо все про лазерну епіляцію під час консультацій;
  • працюємо неподалік від центру міста;
  • складаємо індивідуальний графік процедур для кожного клієнта;
  • нагадуємо про наближення дати сеансу індивідуально;
  • працюємо з сучасними діодними лазерами D-Las 70 та D-las 100.

Звертайтеся — у «Ренетель» ми пропонуємо високоякісну лазерну епіляцію, яка приведе вас до довгоочікуваної свободи від видалення небажаного волосся! Залиште бритви, епілятори, віск та цукрову пасту у минулому. З нами видалення волосся нарешті стане комфортним.

Для запису телефонуйте: