Факти про лазерну епіляцію, які важливо знати, але соромно питати

Іноді ми всі стикаємося з тим, що запитати деякі моменти про те, як відбувається лазерна епіляція, буває трішки незручно. Або ж хтось думає, що його питання звучатиме смішно, і соромиться. Насправді тут зовсім немає чого соромитись: якщо є запитання — значить воно важливе, а тому на нього точно є відповідь. Ми зібрали кілька найчастіших таких питань від наших клієнтів у цьому блозі.

Чи потрібно відрощувати волосся перед процедурою лазерної епіляції?

Ті, хто раніше віддавали перевагу шугарингу чи восковій епіляції, звикли до того, що їм потрібно добряче «відростити» волосся перед кожною процедурою, і це створює певний дискомфорт. З лазерною епіляцією все інакше й набагато простіше: перед процедурою необхідно лише поголитися. 

Проте це не означає, що після сеансу чи курсу можна знову видаляти волосся воском чи пастою. Навпаки — не робіть цього. Наша з вами ціль полягає в тому, аби енергія лазера була спрямована на цибулину волоска. Гоління допомагає лазеру визначити розташування пігменту волосяного фолікула, а сам фолікул при цьому залишається на місці. А ось шугаринг зведе всі зусилля нанівець і доведеться знову чекати. А щоби шкіра залишалася гладенькою після курсу епіляції, потрібно відвідувати від 1-2 підтримувальних процедур на рік, щоб не дати волосинкам повернутися.

Чи буде для когось помітно, що мені зробили лазерну епіляцію?

Ні. Якщо ви хвилюєтеся через ефект «гусячої шкіри» чи подразнення, які часто виникають після гоління, шугарингу або епіляції воском, запевняємо: за умови правильного догляду про те, що ви були на процедурі, знатимете лише ви. І ми, але про це нікому не скажемо.

Навіть якщо у вас дуже чутлива шкіра, ви можете помітити лише легке почервоніння через тепло від лазера. Однак ми в «Ренетель» обов’язково порадимо дієві засоби, які заспокоюють шкіру після сеансу лазерної епіляції (наприклад, Пантенол), та розкажемо, як правильно доглядати за нею після процедури.

Чому ви не нагріваєте гель перед процедурою?

Гель, який використовують наші фахівці під час процедури лазерної епіляції, призначений для додаткового охолодження вашої шкіри, її захисту й комфорту. Наші клієнти відзначають, що завдяки охолоджувальній дії самого лазера та гелю дискомфорт зводиться до мінімуму.

Хочу видалити волосся «там», але соромлюся

Чудово розуміємо ці емоції, тому ми в салоні «Ренетель» особливо піклуємося про цей момент. Під час процедури лазерної епіляції в зоні бікіні (і будь-якій іншій) присутні тільки ви та наш фахівець, а оголюється лише та частина тіла, над якою працюють. Тому можете не хвилюватися: ми зробимо все, аби ви почувалися максимально комфортно та невимушено, ніби в гостях у найкращої подруги.

Для цього познайомимося з вами заздалегідь, складемо зручний графік, а в салоні на вас завжди чекає запашна кава, чай та щось смачненьке, аби ви почувалися затишно та налаштувалися на приємний лад. 

Саме для цього ми в «Ренетель» і працюємо: щоби ви отримували результат і водночас почувалися комфортно та  затишно. Якщо у вас залишились якісь питання, про які ми могли не згадати, не соромтеся нам їх ставити. Тим паче, що ми надаємо безкоштовні консультації своїм клієнтам, де розповідаємо заздалегідь, як підготуватися до лазерної епіляції.

Для запису телефонуйте нам за номерами:

380987204090 (Львів);

380963987170 (Івано-Франківськ).