«Я боюся йти на лазерну епіляцію»: найпоширеніші страхи та як їх позбутися

Дізнавшись про лазерну епіляцію вперше, клієнти діляться на два типи. Перші відразу ж записуються на свій перший сеанс, щоб насолоджуватися результатом якнайшвидше. Другі мусять оцінити всі «за» та «проти», щоб якщо й наважитися на курс лазерної епіляції, то зробити це без жодних сумнівів.

Тож у цьому блозі поговоримо про найпоширеніші вагання, які стають на перешкоді до вашої мрії про життя без гоління.

1. «А якщо лазерне випромінювання спровокує розвиток онкологічного захворювання?»

Деякі тривоги клієнтів зводяться до того, чи безпечна лазерна епіляція. Тут відповідь однозначна — так, вона не шкідлива для вашого здоров’я.

Слід згадати про те, як працює лазерна епіляція. Випромінювання лазера інфрачервоне, яке є тепловим, сягає лише на глибину залягання волосяного фолікула (3-4 мм) і впливає тільки на нього.

А ось розвиток онкології провокує жорстке рентгенівське або ультрафіолетове випромінювання, яке лазерний апарат утворювати не здатен.

Перед стартом курсу лазерної епіляції у «Ренетель» наш фахівець неодмінно огляне вашу шкіру, а за показань порекомендує утриматися від курсу й відвідати профільного лікаря. Ми робимо все, щоб наші клієнти отримували професійний та безпечний догляд.

2. «Буде дуже боляче!»

Ми використовуємо діодний лазер з потужною системою охолодження, тому неприємні відчуття під час процедури мінімальні. Втім, наші фахівці не можуть гарантувати, що ви не відчуєте нічого, адже інколи людям з високою чутливістю і справді трішки неприємно. Однак ми можемо зменшити дискомфорт, якщо ви попередите нас про проблему заздалегідь.

Як підготуватися до лазерної епіляції, якщо у вас висока чутливість? Розкажіть про це під час запису чи консультації, і ми запропонуємо вам знеболювальний засіб у формі крему на основі лідокаїну. Щоб він подіяв ефективніше, краще застосувати його заздалегідь: за 30-40 хвилин до сеансу. Зробити це можна вдома, або ж засіб вам нанесе косметолог у салоні. 

3. «Незручно видаляти волосся з інтимних зон у салоні»

Головне завдання фахівців салону «Ренетель» — правильно підібрати потужність апарата й не пропустити жодного сантиметра ділянки, яку оброблятимуть.

Тож коли у нас питають: «Як потрібно йти на лазерну епіляцію в зоні бікіні», ми радимо просто розслабитися, довіритися фахівцеві та сфокусуватися на результаті, який ви отримаєте після повного курсу лазерної епіляції у «Ренетель».

4. «А якщо мені пошкодять шкіру?»

Перед початком курсу у салоні «Ренетель» ми проводимо безкоштовну консультацію, під час якої оглядаємо вашу шкіру, ознайомлюємо вас із переліком протипоказань до лазерної епіляції й лише після цього рекомендуємо починати курс.

Під час кожного сеансу фахівець вручну обирає оптимальну потужність лазера з урахуванням вашої чутливості, а також фототипу шкіри, структури та кольору волосся. Тож кожна процедура буде для вас максимально комфортною та ефективною.

У «Ренетель» дбаємо про те, щоб жоден міф щодо лазерної епіляції не турбував вас ні до старту курсу, ні під час нього, ні опісля. Тож якщо ви не наважуєтеся на лазерну епіляцію через сумніви, то цей блог та безкоштовні консультації фахівців салону «Ренетель» — те, що вам потрібно.

Наші клієнти отримують лише сервіс найвищого класу. Крім безкоштовних консультацій та професійного догляду, ми пропонуємо:

  • фіксовані ціни, які не зростуть ані на гривню аж до кінця вашого курсу догляду;
  • заохочувальні знижки, які можна отримати за участь в інтерактивах на наших сторінках у соцмережах;
  • складання індивідуального календаря процедур та персональні нагадування про наближення дати наступного сеансу.

«Ренетель» — салон із персональним підходом, тож пам’ятаємо особливості та побажання кожного клієнта. Звертайтеся, приймаємо записи за телефоном: