Як карантин впливає на вашу фігуру та що з цим можна зробити?

Напевно, ми не помилимось, коли скажемо, що карантин змінив звички та ритм життя кожного з нас. Ці зміни впливають і на фігуру: хтось має менше можливостей відвідувати тренажерний зал, дехто перейшов на віддалений режим роботи й тепер не ходить на роботу пішки. 

А тут ще й зимові свята додалися зі своїми смаколиками. Тож якщо ви помітили, що останнім часом показники на вазі змінилися, ще й звідкись взявся целюліт, не поспішайте панікувати: ви не одні, а команда «Ренетель» знає, що з цим можна зробити. Про це сьогодні й поговоримо.

Vela Shape поспішає на допомогу

У мультфільмі на допомогу завжди приходили Чіп і Дейл, а для тих, хто вже дорослий, є інший казковий метод. Корекція фігури за методикою Vela Shape здатна створити справжнє диво з вашим тілом за короткий проміжок часу:

  • позбавити від целюліту або значно зменшити його прояви (залежно від стадії);
  • помітно зменшити об’єми тіла та надати йому чіткіших контурів;
  • розгладити шкіру та зробити її ніжнішою й пружнішою;
  • покращити тонус м’язів та усунути відчуття «забитості».

Яка суть методики Vela Shape

Такі хороші результати можливі завдяки тому, що апарат SLIMMING IV оснащений чотирма маніпулами, а отже ваше тіло наче отримує масаж в чотири руки, але зі значно кращим ефектом. Апарат діє на шкіру завдяки оптичній та електричній енергії, а також здійснює роликовий та вакуумний масаж. 

Кожен виконує свою роль. Інфрачервоні промені розігрівають вашу шкіру до потрібної температури. Це потрібно для того, аби радіочастотна енергія ще краще проникла вглиб тканин. Потім за справу береться вакуумний пристрій: він підсилює приплив крові до тканин шкіри та делікатно розгладжує її, а масажні ролики розминають тканину та підсилюють ефект.

Тим часом ви відпочиваєте та думаєте не про те, як позбутися целюліту, а мрієте про щось приємне. Наприклад, про оновлену фігуру. А побачити її «новенькою» ви зможете вже після курсу, в який входить від 8-10 сеансів: саме стільки зазвичай потрібно для досягнення результатів. Звісно, кількість процедур індивідуальна та залежить від конкретного випадку.

Як надовго зберегти ефект

Варто розуміти, що методика Vela Shape — це не чарівна таблетка. Вона є рятівною паличкою тоді, коли потрібно покращити ситуацію та попрацювати з фігурою максимально швидко. Та це не означає, що завдання завершено разом з останнім сеансом і тепер можна нічого не робити.

Найкращий спосіб зберегти хороший результат та підсилити ефект від процедури — поєднувати її зі здоровим харчуванням та помірними фізичними навантаженнями. Так ви прискорите дію процедур у кілька разів, та й почуватиметесь набагато краще. 

То як, готові боротися за красиву й спокусливу фігуру попри обставини? Ми — так, і радо вам у цьому допоможемо в «Ренетель»! Записуйтеся на корекцію фігури Vela Shape у Львові, а ми детально розповімо, як правильно підготуватися до курсу та доглядати за тілом після нього. Для запису телефонуйте нам:

Телефонуйте: +38 (098) 720 40 90

Понеділок-субота: 9:00-22:00

Неділя: вихідний

Адреса: м. Львів, вул. Ю. Дрогобича, 8 (у дворику)