Як переконати маму записатися на лазерну епіляцію

Зізнайтеся: ви теж подумали «ніяк» і зітхнули, коли прочитали назву цього блогу? Кажуть, що скільки людей — стільки й думок. Змінити їх буває нелегко навіть тоді, коли ці зміни на краще. Лазерна епіляція — теж одна з таких змін, тому деякі жінки, особливо старшого віку, вагаються її спробувати.

Якщо ви вже відчули всі плюси процедури й тепер хочете полегшити життя і своїй мамі, тоді цей текст для вас. Сподіваємося, деякі поради допоможуть вам зрозуміло пояснити «правила гри» лазерної епіляції та її переваги.

Чому вони бояться

Пригадайте, що турбує матусь перш за все, коли йдеться про їхніх дітей чи близьких? Безпека. Так і у випадку з процедурою: вони можуть хвилюватись про те, чи безпечна лазерна епіляція, який вплив лазерної епіляції на організм або ж просто не бачити очевидних переваг для себе. 

Поясніть, що це цілком безпечно

Лазерна епіляція повністю безпечна, якщо у вашої мами відсутні протипоказання. І на противагу іншим методам, які викликають біль та неприємні відчуття, лазерна епіляція проходить комфортно для клієнта, а результат тримається роками. Зверніть увагу на те, що виконують її лише фахівці, які попередньо обов’язково проконсультують маму щодо можливих протипоказань та детально розкажуть про те, як відбувається лазерна епіляція.

Опишіть переваги

Ваша мама може не усвідомлювати, скільки користі приносить у щоденне життя ця процедура. Не обов’язково відразу розповідати все про лазерну епіляцію, просто поділіться власним досвідом — це часто найкращий аргумент. Допоможіть порахувати, скільки часу, грошей та нервів вона б зекономила на бритвах та інших методах для видалення волосся. Зрештою, продемонструйте свої ніжки чи ручки: краще один раз побачити й захотіти собі так само.

Подаруйте сертифікат

Звичайно, потрібен більш як один сеанс лазерної епіляції, щоб отримати бажані результати й повністю припинити гоління (або інший метод видалення волосся). Однак голитися доведеться рідше навіть після однієї процедури. Якщо мама вагається попри всі аргументи, поєднайте приємне з корисним і купіть їй подарунковий сертифікат «Ренетель» на перший сеанс. Так вона сама зможе переконатися у перевагах процедури й зробити для себе висновки. 

Крім того, якщо їй раптом щось не сподобається (а це малоймовірно), вона нічого не втрачатиме. Погодьтесь, іноді нам просто бракує сміливості спробувати щось нове, а подарункові сертифікати від близьких чи друзів є цим останнім поштовхом, аби наважитись та пізніше втішатись результатом.

Зі свого боку ми в «Ренетель» подбаємо про те, щоб візит до нас був приємним та залишив лише позитивні враження. Завжди намагаємося створити комфортні для кожного клієнта умови, тому серед обов’язкових наших пунктів:

  • безкоштовна консультація (не лише перша, а й всі протягом курсу);
  • індивідуальний календар процедур;
  • фіксовані ціни на весь курс;
  • комплексні пропозиції, які заощаджують час і кошти.

А ще у нас клієнти почуваються так, ніби завітали на чайок до подруги. Тому записуйте маму на курс лазерної епіляції: вона про це точно не пошкодує! Для запису телефонуйте:380987204090 (Львів);