Як підсилити ефект від лазерної епіляції: чого варто уникати

Отже, ви наважилися на омріяний курс і вже знаєте все про те, як відбувається лазерна епіляція. А може, саме проходите його зараз. Ділимося простими, але дієвими порадами, як можна ще більше підсилити хороший ефект від процедури.

Гарячий/холодний душ: який можна? 

Якщо ви полюбляєте гаряченьку воду або ж, навпаки, загартовуєтеся, після процедур лазерної епіляції від контрастних температур варто на певний час відмовитись. Перш ніж приймати душ, перевірте, аби вода була злегка тепла (або, як кажуть у народі, літня). Шкіра подякує вам гладкістю та відсутністю подразнень, а торкатися її буде ще приємніше.

Відпочивайте від макіяжу

Це рекомендація для тих, хто робитиме/робить лазерну епіляцію на ділянках обличчя. Процедура лазерної епіляції відкриває пори шкіри і маленькі волосяні фолікули обличчя стають більш чутливими до дії хімічних речовин. Саме тому рекомендуємо не наносити декоративну косметику протягом 24-48 годин після сеансу. Для догляду можна використати зволожувальний крем на гелевій основі або інші легкі засоби. 

Уникайте відвідування сауни

Якщо ви фанатієте від сауни, джакузі, басейну і регулярно їх відвідуєте, варто зробити перерву. Оскільки процедури, які ви там отримуєте, можуть повпливати на чутливість шкіри, рекомендуємо уникати їх протягом трьох діб після лазерної епіляції. Ви зможете без жодних проблем повернутись до них, коли й шкіра повернеться до звичного стану. 

Відмовтесь від фізичних навантажень

Фізичні вправи зазвичай викликають інтенсивне потовиділення і підвищення температури тіла. А шкіра, як ми вже згадували, стає чутливішою, тому така активність може стати для неї додатковим стресом. Після повного відновлення шкіри ви завжди зможете дотримуватися звичного режиму тренувань. 

«Так» — сонцезахисному крему, «ні» — солярію

Після видалення волосся за допомогою лазера шкіра потребує особливого захисту від сонця. Варто уникати будь-якого виду засмаги і відвідування солярію. Якщо ж ви плануєте проводити час на сонці й ділянки, опрацьовані лазером, будуть відкритими, необхідно використовувати якісний сонцезахисний крем SPF 50+. 

Виконання згаданих рекомендацій допоможе вам підсилити ефект від курсу лазерної епіляції та отримати м’яку та ніжну шкіру. 

Якщо ви вкладаєте час та зусилля у ціль мати красиву шкіру, переконайтеся, що ви уважно стежите за дотриманням рекомендацій, і це забезпечить вам максимально ефективні результати. А фахівці салону «Ренетель» готові докласти максимум зусиль, аби допомогти вам їх отримати. 

Складемо індивідуальний та максимально зручний графік сеансів для вас, проведемо безкоштовну консультацію та розповімо про всі деталі щодо процедури, як підготуватися до лазерної епіляції та як правильно доглядати за шкірою. Кажуть, що коли любиш — хочеться торкатися частіше. Після курсу лазерної епіляції у «Ренетель» ви закохаєтеся у свою шкіру! 

Для запису телефонуйте нам: