Як позбутися результату лазерної епіляції: 5 антипорад

Пройшли курс лазерної епіляції й нарешті отримали те, чого так хотіли: життя без гоління та боротьби із врослим волоссям. Здавалося б, що тепер все піде як по маслу і більше нічого робити не потрібно.

Та ось щетина повернулася. Чому ж? Річ в тому, що ефект від лазерної епіляції можна зіпсувати, якщо дуже постаратися. Тож далі у блозі говоримо про те, чого краще не робити, аби зберегти результат.

* Увага! В жодному разі не повторюйте нижчевказаних «антипорад» під час та після курсу, адже це може нашкодити результатам лазерної епіляції.

Антипорада 1: «Закінчили курс? Пройдіться по шкірі ще й воском!»

А ще краще — зробити це кілька разів. Так ви, звісно, пошкодите шкіру й простимулюєте повернення щетини, але на що тільки не підеш заради краси.

Як варто діяти. Протягом курсу для видалення волосся слід використовувати лише бритву, а після нього не доведеться робити й цього. А щоби видаляти поодинокі волоски, які зрідка повертатимуться, варто відвідувати підтримувальні сеанси лазерної епіляції — від 1-2 на рік.

Антипорада 2: «Щоби позбутися світлого волосся, слід пройти ще кілька процедур»

Можливо, 5 чи 6. Або навіть збільшити потужність і повторити ще раз. А що? Раптом ці волосини таки здадуться і випадуть.

Як варто діяти. Слід завжди пам’ятати, що лазерна епіляція світлого волосся неефективна. Від впливу лазера руйнується меланін — пігмент, який знаходиться в темних волосинах. Тож якщо вам кажуть, що потрібно відвідати ще кілька процедур або збільшити потужність апарата на максимум, щоб позбутися геть усього, задумайтеся, чи безпечна лазерна епіляція з таким підходом до справи.

Антипорада 3: «Після сеансів не забуваємо протирати шкіру спиртом або засобами з вмістом спирту»

Такі засоби підсушать вашу шкіру. Так, вони можуть викликати подразнення, але на що тільки не підеш, щоби продезінфікувати шкіру після епіляції лазером.

Як варто діяти. Аби ваша шкіра була зволоженою та здоровою, варто відкласти усі спиртовмісні засоби на три дні до та після кожного сеансу лазерної епіляції.

Антипорада 4: «Після курсу лазерної епіляції варто сходити у солярій або на пляж»

Треба ж якось підкреслити результат і похвалитися красивою шкірою! Тож не баріться — засмагайте відразу ж після процедур. Можливо, вам пощастить і не доведеться після таких засмагань боротися із пігментними плямами.

Як варто діяти. Після кожного з сеансів лазерної епіляції варто уникати засмагання протягом 2 тижнів до та після процедури. Після цього терміну жодних обмежень, які стосуються засмаги, немає.

Антипорада 5: «Пройшли курс лазерної епіляції? Забудьте про підтримувальні процедури»

Ефект від лазерної епіляції залишатиметься із вами протягом усього життя! Дарма, що наш організм прагне до самовідновлення.

Як варто діяти. Нічого вічного не буває, результату лазерної епіляції це стосується також. Аби зберігати результат курсу, варто відвідувати від 1-2 підтримувальних процедур щороку. І ми у «Ренетель» завжди підбираємо для клієнтів коректні інтервали лазерної епіляції та нагадуємо їм про наближення дати наступного сеансу.

У «Ренетель» дбаємо про комфорт кожного клієнта, тож пропонуємо:

  • фіксацію ціни на сеанси протягом всього курсу догляду;
  • безкоштовні консультації на початку курсу й за запитом, під час яких розповідаємо все про лазерну епіляцію;
  • заохочувальні знижки для активних підписників наших сторінок у соцмережах;
  • формування, а за потреби й коригування графіка сеансів.

Для вас ми створили затишні заклади, в якому комфорт клієнтів – пріоритет. Заходьте в гості та переконайтеся у цьому.

Щоб записатися, телефонуйте:

Чекаємо вас за адресами:

  • м. Львів, вул. Ю. Дрогобича, 8 (у дворику);
  • м. Івано-Франківськ, вул. Низова, 3.