Як позбутися целюліту, розтяжок та зайвої ваги за допомогою Vela Shape

У кожної жінки є свої причини працювати над фігурою. Одні прагнуть зменшити зайві об’єми й позбутися так званих «вушок» на талії; інші ведуть активну боротьбу з целюлітом; а ще хтось хоче повернути фігуру в норму після народження дитини й позбутися післяпологових розтяжок.

Для цього не потрібно бігати на кілька різних процедур й годинами виснажувати себе вдома: методика корекції фігури Vela Shape апаратом SLIMMING IV поєднує в собі потрійний ефект та допомагає отримати бажані результати набагато швидше, ніж інші методи.

Принцип дії Vela Shape

Vela Shape — це поєднання вакуумного та роликового масажів, які борються із зайвими жировими відкладеннями завдяки одночасній дії на шкіру. Що ж відбувається під час процедури?

Інфрачервоні промені діють на поверхню шкіри, а радіочастоти проникають всередину епітелію та виробляють тепло. Це підсилює приплив крові до сполучних тканин та стимулює процеси розщеплення жирових клітин. Вакуумний пристрій розгладжує шкіру, а масажні ролики наче розминають її й закріплюють ефект. 

Ви відразу помітите, що шкіра стає еластичнішою та ніжнішою й навіть почуватиметесь краще, адже під час процедури з організму виводяться шкідливі токсини. Поступово розгладжуються дрібні зморшки, розтяжки й зникає «забитість» м’язів. І все це одночасно, поки ви спокійно лежите й насолоджуєтесь відпочинком.

Безпечно та комфортно

Формулювання «корекція тіла» у багатьох людей асоціюється з операціями й історіями навколо них. Втім, методика Vela Shape — це зовсім інша процедура, яка відбувається без хірургічного втручання, тому ви можете бути впевненими у своїй безпеці. 

Крім цього, вона є комфортною й не викликає неприємних відчуттів. Наші клієнти зазвичай описують процедуру як приємний легкий масаж. Якщо ви дуже чутливі, може виникати мінімальний дискомфорт, та результати після повного курсу процедур цього точно варті!

Фахівці салону «Ренетель» заздалегідь проконсультують вас щодо можливих протипоказань, а якщо їх немає — підберуть максимально комфортний та ефективний режим апарата. Величезним плюсом є й те, що не потрібен додатковий час на відновлення після сеансів, тому ви можете одразу повертатися до запланованих справ та жити у звичному ритмі.

Результати не за горами

Професійні тренери попереджають своїх підопічних, що помітні результати занять в залі можна очікувати не швидше, ніж через пів року регулярних тренувань. З методикою Vela Shape такого ефекту можна досягти після кількох процедур. Звісно, їхня кількість залежатиме від додаткових чинників, як от особливостей тілобудови, щоденних звичок та способу харчування. Проте в середньому потрібно від 8-10 сеансів з інтервалом 4-7 днів, аби отримати оновлену красиву фігуру. 

Підкріпіть сеанси помірними фізичними навантаженнями та правильним харчуванням — і результати приємно вас здивують! Записуйтеся на курс корекції фігури у Львові до салону «Ренетель» та переконайтеся, що фігура вашої мрії набагато ближче, ніж здається.

Яку ділянку тіла вам хочеться покращити? Ніжки, животик чи, може, сіднички? Телефонуйте й бронюйте час візиту, а ми в «Ренетель» зафіксуємо для вас ціну на весь курс та складемо індивідуальний графік відвідувань вже на першому сеансі!

Працюємо для вас:

Понеділок-субота: 9:00-22:00
Неділя: вихідний

Телефон: +38 (098) 720 40 90

Адреса: вул. Ю. Дрогобича, 8 (у дворику)