Як працює апарат SLIMMING IV

А ви вже пробували методику, з якою параметри тіла можуть кардинально змінитися протягом одного курсу? З масажем апаратом SLIMMING IV ви позбудетеся целюліту, нерівностей на шкірі, покращите тонус шкіри та повернете спокусливі форми. І все, що потрібно для такого результату, — відпочивати та насолоджуватися масажем у салоні «Ренетель».

Більше про те, як працює масаж апаратом SLIMMING IV, читайте далі у блозі.

У чому переваги SLIMMING IV?

Це оновлена версія апарата, який коригує та моделює фігуру за допомогою різних видів впливу: вакуумного, роликового, інфрачервоного, радіочастотного.

Під час роботи апарат утворює вакуум, який впливає на шкіру під високим тиском, а спеціальні валики підтримують тиск по боках. Внаслідок такого впливу відбувається перерозподіл та м’яке розщеплення жирових накопичень.

Крім цього, масаж апаратом SLIMMING IV здатен покращити відтік лімфи та зайвої рідини. Нарешті ми маємо відповідь на ваше питання «Як швидко схуднути». З курсом масажу за методикою Vela Shape у «Ренетель» це реально!

Для кого буде корисним такий масаж?

Догляд з апаратом SLIMMING IV — хороший вибір, якщо у вас є:

·  зайва вага, локальні жирові відкладення, нерівності шкіри, ви хочете прибрати целюліт або значно зменшити його прояви;

·  проблеми із тонусом шкіри (вона стала менш пружною, підтягнутою чи еластичною);

·  порушення кровообігу (часто мерзнуть або німіють руки чи ноги);

·  розтяжки чи рубці, а спорт та дієти не допомагають.

З масажем апаратом SLIMMING IV лікування целюліту та зменшення об’єму тіла — не проблема. 

Чому варто обрати саме SLIMMING IV

З цим апаратом вам не доведеться відвідувати різні курси салонного догляду, щоб отримати комплексний результат.  Масаж за методикою Vela Shape у «Ренетель» — поєднання найбільш ефективних видів впливу, з яким ви отримаєте помітний результат вже після перших сеансів.

Крім цього, у нашого апарата є й інші переваги. Наприклад:

·  Безпечність. Масаж апаратом SLIMMING IV — це малоінвазивний та безпечний вплив на ваше тіло, який не вимагає особливих зусиль чи реабілітації.

·  Ефект. За правильного підходу ви побачите помітні результати вже після перших сеансів.

·  Комфорт. Більше не потрібно терпіти біль під час ручного антицелюлітного масажу чи масажу банками. Масаж за методикою Vela Shape — ефективний догляд, що допомагає від целюліту.

Обирайте професійний догляд у салоні «Ренетель» (Львів) — отримуйте ефектний результат та незмінно якісний сервіс. Ми пропонуємо своїм клієнтам:

  • безкоштовні консультації;
  • фіксовані ціни на сеанси;
  • складання індивідуального графіка сеансів;
  • знижки за участь в інтерактивах на наших сторінках у соцмережах.

Цікаво? Тоді записуйтеся на процедуру, яка змінить ваше тіло у кращу сторону. Працюємо для вас:

Понеділок-субота: 9:00-22:00

Неділя: вихідний

Телефонуйте: +38 (098) 720 40 90

Адреса: м. Львів, вул. Ю. Дрогобича, 8 (у дворику)