Як працює діодний лазер і чому він безпечний

Чи справді від лазера залежить результат курсу лазерної епіляції? Чому діодні лазери вважаються золотим стандартом? Чи безпечна епіляція діодним лазером?

Ці та інші питання розглянемо у статті.

У чому переваги діодного лазера

  1. Комфортні процедури. Під час епіляції діодним лазером використовується спеціальний гель, який охолоджує шкіру та зводить неприємні відчуття до мінімуму.
  2. Безпечний для шкіри. Діодний лазер дуже дбайливо впливає на шкіру, виключаючи можливість будь-яких пошкоджень. Сам промінь лазера проникає лише на 3-4 мм під шкіру та діє виключно на пігмент волоска, не зачіпає шкірних покривів, органів, кровоносної чи лімфатичної систем. Саме тому немає ризиків появи несприятливих наслідків після процедури.
  3. Більше можливостей. Діодний лазер діє і на темну, і на світлу шкіру (на відміну від, наприклад, александритового, який ефективний лише для світлої шкіри). Однак важливо пам’ятати, що більшість лазерів не здатні вплинути на світле, сиве та пушкове волосся.

Як працює діодний лазер

Пігмент меланін, який міститься у волосках, поглинає енергію лазера, через що волосяні цибулини піддаються термічній дії та поступово «відсихають» та випадають. 

Промінь лазера діє лише на ті волосяні цибулини, які знаходяться у фазі анагену (коли вони активно ростуть). Волосся, яке перебуває у стадії катагену (перехідна стадія від анагену до телогену, яка сигналізує про закінчення активного росту волосся) або телогену (фаза спокою, коли волосок випадає і на його місці формується новий корінь) на момент процедури, лазер «не бере». Саме тому курс лазерної епіляції складається з кількох сеансів — це потрібно, аби «спіймати» волосся саме в активні фази. Для цього фахівець складає індивідуальний календар процедур, а знадобитися їх може від 8-10 (все індивідуально). 

Чому процедури з діодним лазером такі комфортні

На маніпулі лазера є охолоджувальний наконечник, який захищає шкіру від перегріву та запобігає появі опіків. Під час процедури використовують спеціальний гель, який також посилює охолоджувальний вплив та полегшує ковзання шкірою.

Діодний лазер як золотий стандарт в епіляції 

Це «звання» він отримав не просто так. Діодний лазер має великий резерв імпульсної енергії, широкий діапазон довжин хвиль та на сьогодні вважається найбільш ощадним для шкіри. Він не лише максимально безпечний для організму, а й дає чудовий результат у руйнуванні волосся різного типу та жорсткості (окрім дуже світлого, сивого та пушкового, як вже було згадано вище).

Які лазери використовуємо у «Ренетель»

Для максимально комфортних процедур ми використовуємо діодні лазери D-Las 70 та D-Las 100 з модифікованими маніпулами та потужними охолоджувальними системами: водяною, повітряною і напівпровідниковою. З таким апаратом фахівець може легко підібрати необхідні налаштування: в лазері встановлені програми епіляції на різних ділянках тіла для всіх фототипів шкіри. 

У «Ренетель» ви отримуєте не лише бездоганний результат, а й комфорт під час процедур. Спробуйте, і ви більше не захочете повертатися до надокучливого гоління чи болючого шугарингу!

Радо підберемо для вас зручний час сеансу та надамо безкоштовну консультацію з будь-яких питань щодо лазерної епіляції. Телефонуйте: