Як зрозуміти, що лазерна епіляція справді діє

Усім, хто розпочинає курс лазерної епіляції, хочеться побачити ефект якомога швидше, тому часто вже після 1-2 процедур клієнти допитливо оглядають шкіру: чи стало менше волосся? Звісно, для будь-яких результатів потрібен час. Та ми чудово розуміємо клієнтів, які хочуть бути впевненими у тому, що все відбувається правильно. 

І хоч все про лазерну епіляцію вам обов’язково розкажуть наші фахівці у салоні, розповімо про кілька простих ознак, які допоможуть самостійно впевнитись у тому, що лазерна епіляція діє. 

Не випадає волосся: бити на сполох чи запастися терпінням?

Зазвичай вже після першої процедури випадає до 20% волосся. Та важливо розуміти: організм різних людей може відреагувати на дію лазера по-різному, тому якщо ви не помітили видимих результатів після 1-2 сеансів, панікувати рано.  

Втім, якщо волосся «сидить» на місці й після 4-5 сеансів (у деяких випадках це вже половина курсу), варто поговорити з фахівцем, який проводить лазерну епіляцію. 

Причин може бути декілька.

  • Неправильна підготовка. Попри те, що підготовка до лазерної епіляції є максимально простою, нехтувати нею не варто. Швидше, ніж за три тижні до сеансу, не слід використовувати будь-які методи видалення волосся, окрім гоління. Так, не варто користуватися електричним епілятором, восковими смужками, цукровою пастою, депіляційними кремами та не можна вищипувати волосся пінцетом.  
  • Порушення графіка. Ми у «Ренетель» часто наголошуємо на тому, що дотримуватися інтервалів лазерної епіляції так само важливо, як і готуватися до неї. Наші фахівці регулярно аналізують ситуацію, спостерігають за реакцією вашої шкіри на дію лазера й відповідно до цього планують процедури. Це один із ключових факторів хорошого результату, тому до графіка слід ставитися серйозно. Якщо обидва попередні пункти не про вас, ви відповідально ставитеся до підготовки й не пропускаєте сеансів, причина може ховатися в іншому — гормональних порушеннях або прийманні вітамінів чи препаратів для покращення росту волосся.
  • Гормональний збій та приймання препаратів для покращення росту волосся. Гормональні порушення можуть бути причиною надмірного росту волосся, через що здаватиметься, начебто лазерна епіляція не приносить результату. Тому насамперед потрібно врегулювати гормональний фон. У деяких випадках клієнти також приймають вітаміни для зміцнення волосся й забувають про те, що зміцнюється воно не лише на голові, а й на інших ділянках тіла. Так створюється додаткова перепона для лазера. Саме тому ми рекомендуємо на час курсу припинити приймання будь-яких вітамінів чи препаратів, які впливають на ріст волосся, аби не перешкоджати результату від епіляції.

Для нас важливо надавати своїм клієнтам якісні послуги, тому ми використовуємо лише надійне обладнання, яке забезпечує максимальний результат. У «Ренетель» використовуємо двохвильові діодні лазери D-Las 70 і D-Las-100, які є золотим стандартом лазерної епіляції та дозволяють почуватися комфортно навіть клієнтам із чутливою шкірою.

Завжди нагадуємо про запис, тому ви можете не хвилюватися про те, що пропустите процедуру. А наші фахівці розкажуть про те, як відбувається лазерна епіляція та яким має бути догляд задля досягнення омріяного результату. Обирайте якісні та комфортні послуги у «Ренетель» — і все буде гладко! 

Для запису звертайтеся за телефонами: