Які відчуття відзначають клієнти під час сеансів лазерної епіляції

Будь-які салонні процедури — це не лише догляд за тілом, а й відчуття комфорту та впевненості в собі після отримання бажаного результату. Та якщо манікюр чи спа-процедури приємно розслабляють, то при видаленні волосся перше питання, яке виникає у клієнтів: «Це боляче?». 

Ми зібрали відгуки тих, хто вже закінчив курс лазерної епіляції у «Ренетель», і на їхній основі описали в цій статті відчуття, які отримують клієнти під час сеансів епіляції. 

Чи боляче під час лазерної епіляції?

Все залежить від особливостей вашого організму та чутливості шкіри, а також від лазера, який використовують у салоні. Деякі наші клієнти описували відчуття як легке пощипування, інші ж кажуть, що могли б навіть заснути й не відчували б жодного дискомфорту. Спільним для всіх є те, що за умови використання якісного сучасного лазера больові відчуття зводяться до мінімуму.

У «Ренетель» ми використовуємо діодні лазери D-Las 100 та D-Las 70, які вважаються «золотим стандартом» для лазерної епіляції. Вони оснащені системою охолодження, завдяки якій процедура знеболюється. Також на шкіру перед епіляцією наносимо спеціальний гель, завдяки якому лазер краще ковзає по поверхні шкіри й у такий спосіб теж зменшує відчуття дискомфорту. 

А якщо моя шкіра дуже чутлива?

Тоді майстер нанесе на неї місцевий знеболювальний засіб, який підходить навіть власницям надчутливої шкіри. У деяких випадках ми рекомендуємо зробити кілька пробних імпульсів, аби перевірити больовий поріг та впевнитися у тому, що процедура не принесе вам неприємних відчуттів.

Варто розуміти й те, що шкіра у деяких зонах ніжніша, ніж в інших. Наприклад, у зоні бікіні вона чутливіша, а волоссячко навпаки — жорсткіше та більш пігментоване, тому воно може нагріватися сильніше, ніж, наприклад, на ніжках. Відповідно й відчуття під час лазерної епіляції бікіні та лазерної епіляції ніг відрізнятимуться.

Крім цього, на різних ділянках розташована різна кількість рецепторів, тому спрогнозувати відчуття на 100% неможливо. Втім, якщо дотримуватися усіх рекомендацій щодо підготовки до процедури лазерної епіляції, дискомфорту можна уникнути. 

Якою стає шкіра після лазерної епіляції? 

Наші клієнтки відзначили, що помітили, як шкіра змінюється після курсу лазерної епіляції. Вона стає ніжною та гладенькою, ніякої щетини. Це можливо завдяки тому, що промінь лазера руйнує волосяний фолікул, внаслідок чого той сповільнює свій ріст, а з часом і зовсім припиняє рости.

Після закінчення курсу шкіра залишається гладенькою протягом років — вам знадобиться лише від 1-2 підтримувальних процедур на рік для збереження такого результату. 

У салоні «Ренетель» ви отримаєте вичерпні відповіді на всі питання щодо лазерної епіляції: як правильно підготуватися до сеансу, як доглядати за шкірою після лазерної епіляції, які є протипоказання тощо. Створимо індивідуальний графік процедур залежно від особливостей та реакції вашої шкіри й подбаємо про комфортну та затишну атмосферу під час сеансів!

Запис за телефонами: