Які зони епілювати найкомфортніше

«Буде боляче?» — це одне з перших питань, яке ми зазвичай чуємо від клієнтів, які тільки стартують курс. І відповідь на нього не може бути однозначною, адже больовий поріг у кожного різний. 

Однак на основі нашого досвіду та ваших відгуків можемо розповісти про те, епіляція яких зон зазвичай не відчувається і навпаки. 

Хороша новина: найпопулярніша зона — найкомфортніша!

Шкірі на ногах до видалення волосся не звикати, тож найчастіше дискомфорт під час сеансів обмежується легким пощипуванням. А після сеансу (з правильним доглядом, звісно) чутливість шкіри зникне вже через кілька годин.

Інтервали лазерної епіляції залежатимуть від структури вашого волосся, тону шкіри та інших факторів, які фахівець може оцінити вже під час першої консультації.

Терпіти можна, якщо ніжно

Є ділянки, епіляція яких не настільки комфортна, як на ногах, але й болісною зазвичай не є. Серед таких ділянок спина, живіт та руки. 

В окремих ділянках може відчуватися щипання, та загалом клієнти не скаржаться на відчутний дискомфорт під час того, як відбувається лазерна епіляція.

Код червоний: що болить найбільше

Традиційно найбільш дискомфортними вважаються ніжні ділянки шкіри: зона бікіні та обличчя. 

Однак це не означає, що лазерна епіляція на цих ділянках обов’язково буде болісною. Завдяки потужній охолоджувальній системі лазера, який ми використовуємо у «Ренетель», весь дискомфорт зводиться до мінімуму. 

То як підготуватися до лазерної епіляції у зоні бікіні чи над губою? До зони бікіні — так само, як і до будь-яких інших ділянок тіла, тобто поголитися перед сеансом. А от перед епіляцією обличчя голитися не можна, щоб фахівець міг бачити структуру волосся. Якщо ж у вас підвищена чутливість, можете скористатися знеболювальним кремом ще вдома перед походом до салону (орієнтовно за 35-40 хв до сеансу). 

Епіляцію якої зони ви б не обрали, у «Ренетель» буде комфортно:

  • використовуємо охолоджувальний гель, з яким неприємні відчуття турбують менше;
  • працюємо з діодними лазерами, які мають потужну систему охолодження;
  • прислухаємося до ваших побажань та проводимо процедуру у комфортному для вас темпі. 

З таким підходом вже незабаром ви отримаєте бажаний результат лазерної епіляції у «Ренетель» — свободу від гоління. З нами не доведеться сумніватися, чи безпечна лазерна епіляція. Із сертифікованими апаратами працюють фахівці, які пройшли відповідне навчання. Вони вручну налаштовують апарати так, щоб зберегти оптимальний баланс між комфортом та бажаним результатом.

Тож до кінця курсу ви позбудетеся:

  • щетини;
  • врослого волосся;
  • подразнення;
  • витрат на засоби для гоління.

Для запису звертайтеся за телефонами: