Коли краще починати курс масажу за методикою Vela Shape

Масаж за методикою Vela Shape — процедура, яка, на відміну від багатьох інших, не має сезонних обмежень. Хочете починати курс взимку — ласкаво просимо. Для вас зручніше влітку? Будь ласка!

У салоні «Ренетель» проведемо послугу на професійному рівні, а у цьому блозі розповімо, коли варто починати курс. І тут дамо невеличкий спойлер: вдалий час не залежить від сезону.  

То коли ідеальний час, щоб почати?

Якщо ви регулярно вводите в пошуковику запити «як швидко схуднути» або вас просто хвилює стан вашої фігури, то правильна відповідь — зараз. Навіщо ігнорувати свою мрію про досконале тіло, якщо досягти її можна в найближчому майбутньому? Сьогодні ідеальний час, щоб змінювати те, що вас справді турбує.

«А мені точно це треба?»

Якщо вас хвилюють недосконалості шкіри — целюліт, втрата пружності, набряки — у вас є два варіанти. 

  1. Періодично відвідувати зал, сісти на дієту й повільно йти до своєї мети.
  2. Додати до спорту та дієти професійний масаж за методикою Vela Shape від «Ренетель» й отримати комплексний результат, який не змусить чекати.

Як відбувається корекційний масаж у «Ренетель»   

Ми працюємо апаратом нового покоління SLIMMING IV, який забезпечує комплексний вплив на вашу шкіру:

·  інфрачервоний;

·  радіочастотний;

·  роликовий;

·  вакуумний.

Більше ніяких думок про те, як позбутися целюліту. Комфортне рішення є і воно зовсім поруч — в «Ренетель». Ми пропонуємо високоякісний догляд та комфортний сервіс, за яким хочеться повертатися знову і знову.

Як відчувається процедура?

Загалом відчуття схожі на глибокий масаж, що прогріває шкіру. Спочатку фахівець наносить на ділянку спеціальну олійку та вручну налаштовує параметри апарата з урахуванням особливостей вашого організму. Потім починає з легким тиском прогладжувати шкіру. Окрему увагу фахівець звертає на проблемні ділянки, де є помітні прояви целюліту, розтяжки, набряки тощо.

Варто зауважити, що легке почервоніння шкіри відразу після процедури — це норма та ознака того, що спеціаліст ретельно пропрацював ділянку. Сама ж процедура для лікування целюліту комфортна та не викликає болю.

Результат буде? Буде!

Ви не отримаєте кардинального ефекту вже після першої процедури, проте різницю помітите. З кожним сеансом вас покидатимуть зайві сантиметри та недосконалості шкіри, а остаточний результат можна буде оцінити після повного курсу. Завдяки методиці Vela Shape змінюється структура шкіри, вона стає більш пружною, підтягнутою та однорідною. А головне — ніяких комплексів через прояви целюліту чи чергову розтяжку.

В середньому курс складається із 8-10 процедур, однак кількість сеансів індивідуальна для кожного. Фахівець сформує для вас окремий календар процедур вже під час першого візиту до нашого салону.  

Чому варто завітати на масаж саме до «Ренетель»

У нас є відразу кілька відповідей на це питання.

По-перше, для лікування целюліту і зменшення об’ємів тіла ми використовуємо професійний та сертифікований апарат SLIMMING IV, який ефективний навіть у складних випадках.

По-друге, про сервіс у нашому салоні ми дбаємо не менше, ніж про якість послуг. А це означає, що ваш комфорт — наш пріоритет. Лише для своїх клієнтів ми:

·  проводимо безкоштовні консультації;

·  складаємо індивідуальний графік процедур;

·  даруємо бонуси за участь у вікторинах, які ми проводимо у соцмережах.

І, звісно ж, ми завжди пам’ятаємо про кожну вашу особливість, адже кожен клієнт для нас неоціненний.

Обирайте комфортну та дієву корекцію фігури сьогодні — насолоджуйтеся результатом вже незабаром. Чекаємо на вас у салоні «Ренетель» (Львів)! 

Наш графік роботи:

  • Понеділок-субота: 9:00-22:00
  • Неділя: вихідний

Для запису телефонуйте: +38 (098) 720 40 90

Працюємо за адресою: вул. Ю. Дрогобича, 8 (у дворику)