Комплексні пропозиції від «Ренетель»: чому вони вигідні

Ще кілька десятків років тому професійне видалення небажаного волосся було швидше послугою для обраних, ніж загальнодоступним сервісом. Такі «забаганки» були доступні зіркам, високопосадовцям чи багатіям.

Сьогодні ж якісний салонний догляд і доступний, і комфортний. То як позбутися волосся на тілі без надзусиль і шалених витрат? Розповідаємо у блозі салону «Ренетель»! 

Чому професійне видалення волосся — це вигідно

Здається, що косметика з мас-маркету — чудовий спосіб заощадити. Та чи справді це так? Ось приблизний план дій середньостатистичної користувачки:

1. Спочатку купити крем для депіляції. Отримати алергічний опік, викинути крем.

2. Випробувати воскові смужки чи пасту для шугарингу, відмовитися, бо це дуууже боляче. Та й постійно відрощувати волосся, щоби процедура подіяла, бажання немає.

3. Зрештою, купити бритву, засіб для гоління, після гоління, проти подразнень. 

Гривня до гривні, і виходить, що правильно підібраний професійний догляд обійшовся б вам дешевше, а результат ви б отримали швидше. І тут саме час згадати про один з найбільш ефективних способів видалення небажаного волосся — епіляцію лазером.

Що таке лазерна епіляція? Це вплив лазером на пігмент, який знаходиться всередині волосини. Завдяки цьому видаляється не лише видима частина волосини, а вся вона повністю (з коренем), тож після повного курсу такого догляду, а також підтримувальних процедур (від 1-2 на рік) ви не згадуватимете про щетину взагалі.

Чи безпечна лазерна епіляція? Так, якщо процедуру проводить кваліфікований спеціаліст якісним обладнанням. У «Ренетель» використовуємо двохвильові діодні лазери D-Las 70 та D-Las 100, які мають оптимальну довжину хвилі, яка сягає не далі, ніж глибина залягання волосяних фолікулів (3-4 мм). Перед кожним сеансом неодмінно оглядаємо шкіру та нагадуємо клієнтам про правила догляду до та після лазерної епіляції.

Що важливіше: економія часу чи економія коштів

Коли ми створювали наш салон, то насамперед працювали над тим, щоб у нас був бездоганний сервіс та приємна атмосфера. Саме завдяки цьому й з’явилися наші «фішки»: фіксація цін, індивідуальні графіки сеансів та нагадування про процедури й, звісно ж, комплексні пропозиції епіляції.

Як це працює?

Уявімо, що ви хочете зробити одночасно лазерну епіляцію бікіні, пахв та ніг. Але можливості зробити це все в один день салон не пропонує. Вам доведеться записуватися на кожну процедуру окремо і витрачати свій час на добирання, організацію свого графіка та догляд за шкірою до та після процедури.

І не забуваймо про обмеження після сеансу. Скажімо, в баню, сауну чи басейн з таким графіком процедур вам не вдасться потрапити ще дуже довго.

Нумо підбивати підсумки: які переваги ви отримуєте з комплексними послугами від «Ренетель»:

 • економія часу;
 • економія коштів;
 • зменшення витрат та енергії на догляд до і після процедури.

Як обрати свою комплексну пропозицію?

Насамперед слід звернути увагу на те, яке волосся росте у вас на різних ділянках. Світле волосся лазером не видалиш, тож варто замовляти епіляцію лазером лише для зон із пігментованим волоссям, щоб не викидати коштів на вітер. І, звісно ж, ми про це нагадаємо під час безкоштовної консультації у нашому салоні. Під час таких консультацій розповідаємо клієнтам все про лазерну епіляцію та складаємо індивідуальний графік процедур.

Які комплексні послуги лазерної епіляції пропонуємо у «Ренетель»:

 • бікіні глибоке, пахви — 765 гривень;
 • пахви, ніжки (повністю) — 1295 гривень;
 • бікіні глибоке, пахви, гомілки — 1295 гривень;
 • пахви, бікіні глибоке, ніжки (повністю) — 1640 гривень.

Всі ціни на лазерну епіляцію можна переглянути на нашому сайті.

Чому саме в «Ренетель»?

Маємо відповідь і на це запитання. Бо ми дбаємо про забезпечення сервісу, за яким хочеться повернутися. Так, лазерна епіляція — це не одномоментний догляд, протягом курсу ми зустрінемося з вами ще багато разів. І ми хочемо, щоби кожен з них був для вас максимально комфортним.

Для цього:

 • складаємо для вас індивідуальний графік процедур та нагадуємо про кожну з них;
 • фіксуємо ціни на весь курс догляду;
 • роздаємо заохочувальні знижки за участь у вікторинах, які проводимо у наших соцмережах. 

Звертайтеся — підберемо для вас максимально зручну дату сеансу! Щоб записатися, телефонуйте:

Чекаємо вас за адресами:

 • м. Львів, вул. Ю. Дрогобича, 8 (у дворику);
 • м. Івано-Франківськ, вул. Низова, 3.