Корекція фігури з Vela Shape у Львові: знайомство з новою послугою

Методика Vela Shape — це спосіб швидко й безпечно отримати красиве тіло без хірургічного втручання, тривалих дієт і виснажливих щоденних тренувань у спортзалі. Крім цього, Vela Shape допомагає позбутися розтяжок, покращити тонус шкіри, розгладити зморшки та позбутися болю в м’язах.

Про те, як працює Vela Shape, у чому його переваги та якого результату можна досягти — читайте далі.

Переваги корекції фігури з Vela Shape

Ми в салоні «Ренетель», що у м. Львів, використовуємо апарат вакуумно-роликового масажу SLIMMING IV, який високо оцінений косметологами. Основні його переваги:

 • поєднання ефективних сучасних технологій корекції жирових відкладень і підтяжки шкіри;
 • широкий спектр процедур — від розгладження зморшок до формування ліній та об’ємів тіла;
 • відсутність реабілітаційного періоду після процедур;
 • зручність і простота у використанні, а звідси — комфорт клієнта.

Як працює Vela Shape

Vela Shape поєднує в собі вакуумний та роликовий масаж, інфрачервоне випромінювання й енергію радіочастот. Інфрачервоні промені діють на поверхню шкіри, а радіочастоти проникають всередину епітелію та виробляють тепло на глибину 5-15 мм. 

Далі — трохи магії медичними термінами: за пульсівної дії роликів підсилюється приплив крові до сполучних тканин, стимулюються процеси розщеплення жирових клітин, рідина перерозподіляється лімфатичними протоками, а токсини виводяться з організму.

Завдяки одночасній дії на шкіру вони борються із зайвими жировими відкладеннями, тож шкіра стає більш еластичною та гладенькою за короткі терміни.

Як проходить процедура

Спочатку фахівець нанесе спеціальний гель на ділянку шкіри, над якою працюватиме. Потім насадку щільно притискають до шкіри та виконують легкі масажні рухи. Під час першої процедури Vela Shape налаштовується на мінімальну силу, а при кожній наступній збільшується під контролем фахівця й залежно від реакції шкіри. Це відповідно підсилює загальну результативність від масажів.

Час сеансу залежить від ділянки шкіри, яку обробляють, і займає приблизно 30-40 хвилин. Процедуру найчастіше описують як легкий масаж. Залежно від чутливості клієнта, може виникати незначний дискомфорт, але він компенсується чудовими результатами, які помітні вже після 1-2 процедур. А загалом вам знадобиться від 8 сеансів.

Протипоказання для застосування

«Ренетель» піклується про ваше здоров’я та безпеку, тому попереджаємо про низку протипоказань.

Процедура заборонена:

 • людям із важкою формою діабету;
 • за гіпертонії, хвороб серця;
 • при III-IV стадії варикозу та виразках;
 • при грижах, остеохондрозі;
 • за індивідуального несприйняття;
 • під час вагітності;
 • хворим на епілепсію;
 • за наявності онкологічних захворювань та хронічних захворювань шкіри в зоні проведення процедури;
 • тим, хто має вживлений кардіостимулятор.

Крім цього, процедура може бути тимчасово протипоказана за наявності інфекцій, опіків, запалень тощо на ділянці, яку плануєте обробляти.

Записуйтеся на свій перший сеанс, а під час попередньої безкоштовної консультації фахівці салону «Ренетель» підкажуть, як правильно підготуватися до процедури та складуть зручний для вас графік.

ГРАФІК РОБОТИ У М. ЛЬВІВ:

Понеділок-субота: 9:00-22:00

Неділя: вихідний

телефон: 380987204090

адреса: вул. Ю. Дрогобича, 8