Лазерна епіляція — спосіб позбутися не лише небажаного волосся

Найчастіше на курс лазерної епіляції записуються лише з однією метою: надовго позбутися небажаного волосся. Втім, з якісним «лазерним» доглядом ефектів і переваг є значно більше. Про всі ефекти лазерної епіляції — основні й додаткові — поговоримо у цьому блозі.

Платите за одну послугу — отримуєте комплексний результат

Саме це стає одним із приємних сюрпризів, які очікують на наших клієнтів. 

Як відбувається лазерна епіляція? Це системний вплив інфрачервоного променя на вашу шкіру. Він не лише руйнує волосяні цибулини, а й:

  1. Покращує стан шкіри, вона стає більш гладенькою.
  2. Позбавляє від необхідності голитися (після повного курсу ви взагалі забудете, що таке гоління). Скільки разів ваше «та я обережно пройдуся по колінці» закінчувалося кривавими ранами, які загоювалися тижнями! Більше ніяких порізів та подразнень, які так часто з’являлися після використання бритви. 
  3. Захищає вас від алергічних реакцій. Придбали новий засіб для гоління, використали бритву повторно чи обрали незручний одяг, а подразнення вже тут як тут. З лазерною епіляцією такого не трапиться.

Та чи безпечна лазерна епіляція, яка має стільки ефектів? Безумовно, що так, адже глибина променя залягає не далі, ніж це потрібно (3-4 мм), а потужність лазерного апарата фахівець «Ренетель» підбере для вас індивідуально.   

А як щодо зручності?

З лазерною епіляцією ви не лише отримаєте комплексний результат, а й позбудетеся побутових незручностей. 

Про що ми говоримо? Про складність підбору «правильних» засобів для гоління. Один гель, другий, третій, четвертий, і жоден з них не ідеальний. Те саме і з бритвами, і з лосьйонами чи олійками.

А ще з доглядом у «Ренетель» вам не доведеться здогадуватися, як підготуватися до лазерної епіляції. Ми розповідаємо все про лазерну епіляцію та підготовку до процедури під час безкоштовних консультацій для наших клієнтів. Епіляція лазером — професійний гіпоалергенний догляд, який не зашкодить вашому здоров’ю та вигляду шкіри.

Нумо рахувати, скільки засобів потрібно для гоління та догляду за шкірою:

·  гель для гоління;

·  бритви;

·  лосьйон після гоління;

·  олійка проти сухості шкіри.

А все, що потрібно після лазерної епіляції, це використання пантенолу протягом кількох днів після сеансу для зволоження шкіри.

Ще переваги будуть?

Аякже! Лазерна епіляція — це максимум переваг. Замість сухих фактів ми наведемо кілька прикладів.

1. Влітку ви поголили пахви вранці, щоб шкіра точно була, як у рекламних роликах: ніжною, чистою та гладенькою. Натомість вже за кілька годин з’являється подразнення (ще б пак, шкіра не встигла загоїтися), а ще за кілька — чорні крапки, які є джерелом і вашого роздратування, і появи неприємного запаху.

2. Ви знайшли свою ідеальну сукню, а тут ще й нагода її вдягнути з’явилася. Ви голите ніжки перед особливим вечором і…на коліні або литці з’являється неприємний поріз. Тоді як з лазерною епіляцією ваша шкіра бездоганна не лише перед особливими подіями, а завжди.

3. Знайшли ідеальний купальник, але фасон вимагає щоденного гоління інтимних зон. А ці зони аж ніяк не терплять подразнення чи чорних цяток, які неодмінно з’являються після гоління бритвою. І замість того, аби милуватися собою в новому купальнику, ви постійно думаєте про те, чи добре поголилися в інтимних місцях.

І це не вигадані історії, адже в житті кожної траплялася принаймні одна з них.

Не дозволяйте собі бути жертвою обставин та постійного гоління — записуйтеся на лазерну епіляцію до салону «Ренетель» просто зараз! Наші клієнти отримують:

·  фіксовані ціни на весь курс догляду;

·  індивідуально складений графік процедур;

·  особисті нагадування про наближення дати сеансу;

·  приємні бонуси за участь в активностях на наших сторінках у соцмережах.

Епіляцію проводимо професійними двохвильовими лазерами, догляд з якими і комфортний, і ефективний. А під час індивідуальних безкоштовних консультацій розповімо вам все про лазерну епіляцію у «Ренетель».   

Звертайтеся, підберемо для вас максимально зручну дату сеансу! Щоб записатися, телефонуйте:

Чекаємо вас за адресами:

·  м. Львів, вул. Ю. Дрогобича, 8 (у дворику);

·  м. Івано-Франківськ, вул. Низова, 3.