Лазерна епіляція: боляче чи ні

Перед тим, як записатися на перший сеанс, клієнти хочуть дізнатися все про лазерну епіляцію: вартість, тривалість, ефективність процедур. А ще — під час візиту хочеться спокійно відпочити, а не думати про те, чи безпечна лазерна епіляція саме для вашого типу шкіри та волосся. Для цього варто дізнатися більше про те, що впливає на збільшення чутливості під час сеансів.

Лазерна епіляція: протипоказання

Щоб сеанс був комфортним, варто підготуватися до нього заздалегідь. Зокрема, перевірити, чи у вас немає пошкоджень шкіри та судин саме в зоні проведення процедури, наприклад:

  • варикозу;
  • незагоєних синців, подряпин, опіків;
  • алергічного висипу.

Період критичних днів не є протипоказанням для проведення процедур, але в ці дні, особливо на початку місячних, шкіра стає чутливішою. Тому поколювання від лазера може трішки більше відчуватися.

А ще — не забувайте голити волосся у зоні, яку оброблятимуть, щоб уникнути опіку шкіри від розігрітих волосин.

Знеболення під час сеансів: варіанти

Сучасні лазери для видалення волосся дозволяють уникнути дискомфорту під час сеансу. Однак не варто забувати: больовий поріг — це індивідуальна особливість. Те, що для однієї людини неприємно, для іншої — майже не відчутно.

Охолодження зазвичай достатньо, щоб процедура була комфортною. Його забезпечують два фактори:

  • маніпула має систему охолодження, завдяки якій суттєво знижується відчуття дискомфорту в тій зоні, де спеціаліст проводить епіляцію;
  • спеціальний гель, який також має охолоджувальну дію та пом’якшує контакт маніпули зі шкірою.

Крім цього, клієнтам з низьким больовим порогом рекомендуємо знеболення місцевими медикаментозними препаратами на кшталт мазей, гелів (наприклад, з вмістом лідокаїну). Такі препарати варто наносити принаймні за 30-40 хв до початку процедури. 

У салоні «Ренетель» ми прислухаємось до побажань клієнтів та зважаємо на індивідуальні особливості їхнього організму. Кожному клієнтові детально розповідаємо про те, що таке лазерна епіляція та як до неї підготуватися. 

Команда салону «Ренетель» — це фахівці з досвідом роботи та відповідною кваліфікацією, які піклуються не лише про вашу красу, а й про здоров’я. Тож якщо прагнете уважного та турботливого догляду — ви знаєте, до кого звернутися.

Для запису телефонуйте: (098) 720 40 90