Лазерна епіляція — це вигідно! Нумо рахувати

Часом ми чуємо, що епіляція — це дорого, а от шугаринг чи видалення волосся воском — дуже вигідно.

Втім, курс лазерної епіляції дає довготривалий ефект, тоді як інші методи похвалитися такими перевагами не можуть. А щоб зрозуміти, що ж насправді вигідніше, варто провести нехитрі підрахунки. І ми вже зробили це для вас.

Трішки про математику або Як позбутися волосся на тілі вигідно

Один курс лазерної епіляції в середньому складається з 6-8 сеансів й ефект від такого догляду тримається дуже довго. А з 1-2 підтримувальними процедурами щороку — назавжди. Щоб отримати такий же результат із шугарингом, процедуру доведеться повторювати щомісяця.

Вартість шугарингу для ніг повністю у середньому становить від 250 гривень. Уявімо, що ви будете видаляти волосся протягом 10 років або 120 місяців (хоча навряд з часом щетина на ніжках таки почне вам подобатися). Множимо 120 місяців на 250 гривень та отримуємо шалену цифру: аж 30 000 гривень!

А от з лазерною епіляцією викладати таку суму не доведеться. Скільки сеансів лазерної епіляції потрібно в конкретному випадку, передбачити неможливо. Тож припустимо, що ваш курс складатиметься із 7 процедур, кожна з яких коштує 940 гривень (і це ще без знижок!). Вартість усього курсу — 6580 гривень. 

Щоб підтримувати стабільний ефект, вам знадобиться в середньому 1 підтримувальна процедура щороку. Загалом протягом 10 років назбирається 9 таких сеансів, які в сумі коштують 8460 гривень. Якщо звести всі витрати на лазерну епіляцію в загальну цифру, отримаємо 15040 гривень. Це майже вдвічі дешевше, ніж видалення волосся цукровою пастою! 

Що таке лазерна епіляція? Це догляд, який має безліч переваг!

Він дозволяє заощадити не лише гроші, а й нерви, адже епіляція позбавлена найбільш неприємних недоліків видалення волосся. Наприклад:

  • З епіляцією вам не доведеться відрощувати волосся для наступних сеансів. Забудьте про необхідність приховувати щетину під штанами.
  • Вросле волосся, яке з’явилося від регулярного висмикування, також зникне, адже лазер видаляє навіть волосини, які знаходяться під шкірою. 
  • З лазерною епіляцією клієнтам, які страждають від подразнення після гоління чи шугарингу, більше не доведеться із ним миритися. Видалення волосся лазером — делікатний метод, адже він не передбачає механічного впливу на шкіру.
  • Після завершення курсу епіляції лазером відвідувати салон доведеться всього 1-2 рази на рік. А от безперервні щомісячні сеанси шугарингу вас не потішать. З часом їх не стане менше, а волосся не буде рости повільніше.
  • Вас більше не турбуватиме нестерпний біль від механічного видалення щетини. 

Ще більше бонусів від лазерної епіляції із салоном «Ренетель»!   

Наші клієнти заслуговують на максимум комфорту! Саме тому ми подбали не лише про доступні ціни, а й про:

Безкоштовні консультації протягом всього курсу. Ви можете запитати у наших фахівців будь-що стосовно процедур. Будьте певні, вони знають все про лазерну епіляцію. Тож якщо хочете дізнатися про інтервали лазерної епіляції, підготовку до процедури чи догляд після неї, не соромтеся — ми завжди раді відповісти на всі ваші запитання.

Зручну локацію салонів. Обидва наші заклади знаходяться в центрі Львова та Івано-Франківська.

Сучасну апаратуру. У «Ренетель» ми використовуємо двохвильові діодні лазери D-Las 70 (Львів) та D-Las 100 (Івано-Франківськ), які працюють практично з усіма типами волосся. Єдине, з чим не впораються навіть наші апарати — лазерна епіляція світлого волосся, а також сивого та пушкового. Та, зрештою, впливу на такі волоски не матиме жоден лазерний апарат з тієї причини, що у світлому волоссі відсутній меланін.   

Якщо ви шукаєте заклад, в якому пам’ятають про особливості кожного клієнта та враховують їх під час сеансів, «Ренетель» до ваших послуг!