Лазерна епіляція для чоловіків: підготовка, ризики й протипоказання

Стереотипно небажане волосся на тілі турбує виключно жінок. Чимало людей вважають, ніби волосся під пахвами або в зоні бікіні для чоловіків — звична справа чи навіть потрібна річ, яка є безперечною ознакою їхньої мужності. Але що робити, якщо чоловікам некомфортно з волоссям на тілі? Слідкувати за гігієною та не голитися щодня, аби уникнути чергового подразнення, — цілком нормально. 

Якщо вищесказане бодай трохи стосується вас, варто замислитися про лазерну епіляцію.

Як проходить лазерна епіляція для чоловіків

Відмінностей у проведенні лазерної епіляції для чоловіків і жінок немає. Принцип дії лазера залишається тим самим. Він руйнує фолікул волосини шляхом нагріву та діє лише на темне волосся. Лазерна епіляція світлого волосся неможлива, тож якщо у вас сивина, доведеться змиритися з нею.

Також потрібно пам’ятати про низку протипоказань до проведення лазерної епіляції. Це, зокрема, онкологічні захворювання, цукровий діабет, варикоз, інфекції, синці у зоні, де планується процедура тощо.

Чи боляче чоловікам під час лазерної епіляції

Наявність чи відсутність болісних відчуттів залежить від того, який у вас поріг чутливості та від того, яку зону епілюєте. Можна точно сказати, що відчуття менш болісні, аніж при восковій епіляції та голінні по подразненій шкірі. А ще ви завжди можете попросити майстра нанести на шкіру знеболювальний засіб. Така практика є цілком прийнятною і поширеною для людей з низьким больовим порогом.

Чи безпечна лазерна епіляція для чоловіків

Лазерна епіляція абсолютно безпечна. Процедура не впливає на репродуктивне здоров’я, не наносить шкоди кров’яній чи лімфатичній системі, не опромінює й не викликає онкологію. Фолікули руйнуються внаслідок теплового впливу, а не ультрафіолетових променів. Тому перед тим, як вірити у різноманітні міфи та щоразу робити вибір на користь гоління, краще ознайомитися з питанням, що таке лазерна епіляція.

Як чоловікам підготуватися до лазерної епіляції

Оскільки принцип дії лазера та ріст волосся у чоловіків не відрізняється від жінок, то й особливої, відмінної від традиційної, підготовки не потрібно. Ось кілька основних правил:

  • не користуватися спиртовмісними речовинами в зонах, де планується епіляція, за три дні до процедури і три дні після;
  • уникати засмаги впродовж двох тижнів перед процедурою і двох тижнів після;
  • не висмикувати волосся на зоні, яку будете епілювати;
  • поголитися за 6-10 годин до сеансу так, щоб на момент процедури не було щетини;
  • протягом двох тижнів до епіляції і двох тижнів після не вживати антибіотики пеніцилінового й тетрациклінового ряду.

Все про лазерну епіляцію вам може детально розповісти фахівець, який проводитиме процедуру. У салоні «Ренетель», що знаходиться у Львові, працюють спеціалісти з досвідом роботи. Ми покроково описуємо процес епіляції кожному клієнту, визначаємо індивідуально потужність лазера залежно від фототипу шкіри та уважно ставимося до стерильності процедури.

Усі питання ви можете поставити за телефоном: +380987204090. Працюємо для вас за адресою: вул. Дрогобича, 8 (у дворику).