Лазерна епіляція — ефективний метод без шкоди здоров'ю

Міфи про те, що лазерна епіляція шкодить здоров’ю і не дає хороших результатів, ростуть наче гриби після дощу. Однак часто вони ґрунтуються на кількох основних неправдивих свідченнях, які, своєю чергою, стають підґрунтям для інших.

Сьогодні поговоримо не про міфи (про них ви можете почитати у нашій статті «Топ-8 міфів про лазерну епіляцію»), а про те, чому лазерна епіляція так ефективно працює і при цьому не несе негативних наслідків для організму.

Лазер і здоров’я

Лазерна епіляція — не ультрафіолетове випромінювання. Це треба запам’ятати раз і назавжди та розповідати всім, хто каже вам щось протилежне чи досі має сумніви стосовно цього питання. Лазер діє за принципом нагрівання фолікула волосини шляхом теплової енергії. Оскільки темне волосся людини багате на меланін, який, власне, і робить його темним, лазеру просто з ним працювати. Він нагріває меланін, той руйнується, а разом із ним і фолікул. Волосина не отримує живлення і з часом випадає. Результат — гладенька шкіра.

Ви можете спитати: «А навіщо мені дозволяти якомусь апарату нагрівати щось під моєю шкірою, якщо завжди можна скористатися старими-добрими методами: гоління, видалення волосся воском чи цукровою пастою?». Питання логічне. Але чи справді ви вважаєте, що ці методи не завдають шкоди вашому здоров’ю? Попри свою історію, вони мають багато недоліків, які ми схильні не помічати, оскільки просто звикли до цих способів видалення волосся.

Як позбутися волосся найшвидше? Звісно, за допомогою гоління. Це, певно, найпопулярніший спосіб. Бритву можна купити у будь-якому магазині, процедура не потребує особливих умов проведення і швидка у виконанні. Наслідок: подразнення, порізи, вросле волосся. Все це не тільки псує вигляд шкіри, а й шкодить її стану загалом. Порізи ж і вросле волосся взагалі можуть призвести до того, що ви занесете інфекцію і виникне запалення.

Ваксинг або шугаринг гарантують довготриваліший результат, ніж гоління, але до врослого волосся і подразнення додається ще й загроза опіків. Про болісні відчуття від цих процедур годі й говорити.

Натомість вплив лазерної епіляції на організм за умов дотримання усіх правил:

  • не викликає подразнення;
  • не спричиняє ран на тілі;
  • не викликає дискомфорту (останні моделі лазерних апаратів обладнані спеціальними системами охолодження, що дозволяє зробити епіляцію максимально комфортною для тіла);
  • не впливає на внутрішні органи (лазер проникає вглиб тіла на 3-4 мм, тож його промінь просто не досягає органів);
  • не спричиняє опіків.

А на додачу лазер також видаляє вросле волосся і робить шкіру більш естетичною на вигляд і ніжною на дотик, оскільки після нього не лишається щетини.

Ефективність процедури

На перший погляд здається, ніби гоління, ваксинг і шугаринг ефективніші за лазерну епіляцію, бо ми миттєво бачимо ефект від процедури й можемо у будь-який момент повторити її. З лазерною епіляцією ситуація інша.

По-перше, одразу після процедури абсолютно все волосся не зникає. Воно йде поступово, адже лазер впливає не на верхівку волосини, а на фолікул, який знаходиться під шкірою. І потрібен час на те, щоб волосок зсохся й випав

По-друге, щоб позбутися волосся, необхідно пройти курс лазерної епіляції. А це у середньому 6-8 процедур (остаточна кількість залежить від фототипу шкіри, інтенсивності росту волосся, кількості меланіну в ньому тощо).

Однак лазерну епіляцію завжди виконують у профільному салоні фахівці, які знають, як зробити цю процедуру максимально ефективною для клієнта. І після повного курсу вже не доводиться приходити щомісяця на сеанс. Достатньо 1-2 підтримувальних процедур на рік, тож протягом решти 364 днів на рік ви майже й не згадуєте, що вам потрібно боротися з небажаним волоссям. Хіба це не очевидна ознака ефективності процедури?

У «Ренетель» працюють з діодними лазерами останнього покоління: D-Las 70 та D-Las 100 (з модифікованою маніпулою 2020 року). Новітня апаратура дозволяє нам надавати послуги найвищої якості, а навчені фахівці — забезпечувати комфорт відвідувачам.

Під час візиту або дзвінка до «Ренетель» ви дізнаєтеся все про лазерну епіляцію: очікувані результати, як підготуватися, як відбувається лазерна епіляція, скільки сеансів лазерної епіляції потрібно, який інтервал має бути між ними тощо.

Ці знання забезпечать вам спокій під час процедури. А ми подбаємо про її результат.

Записатися на курс лазерної епіляції та отримати консультації можна за телефонами: