Лазерна епіляція обличчя: скажіть «ні» надокучливим волоскам!

Так хочеться наносити макіяж на ніжну шкіру без зайвого волоска, але замість цього доводиться тягнутися за пінцетом… Не поспішайте цього робити й звинувачувати себе, говорити, що з вами щось не так. Краще зосередьтеся на причинах появи, наприклад, вусиків і тому, як позбутися волосся.

Чому на обличчі росте волосся

Волосся росте по всьому нашому тілу і це нормально. У когось воно темніше, у когось — світліше. У когось довше, у когось коротше. Остаточний вигляд волосся залежить від спадковості та гормонального фону організму конкретної людини.

Появу довгих темних і жорстких волосин над верхньою губою, на підборідді, грудях, білій лінії живота тощо може спричиняти приймання певних ліків, надлишок чоловічих гормонів в організмі жінки, спадкова схильність тощо.

Зазвичай для того, щоб усунути проблему, призначають певне лікування та косметологічні процедури, зокрема й лазерну епіляцію.

Чи безпечна лазерна епіляція для обличчя

Перше й основне, що потрібно запам’ятати: видалення волосся лазером — абсолютно безпечна процедура. Фолікули руйнуються внаслідок нагріву тепловою енергією, а не ультрафіолетовими променями.

Про те, що промінь лазеру впливає на органи, взагалі варто забути. Він проникає вглиб лише на 3-4 мм, а цього недостатньо, щоб зачепити щось, окрім фолікула.

Друге, що варто знати: під час сеансу клієнт обов’язково надягає спеціальні захисні окуляри. Так, промінь не несе загрози шкірі, але окуляри необхідні, щоб уникнути дискомфорту від яскравого спалаху лазера.

Третє. Лазерний апарат налаштовують так, щоб він не нашкодив шкірі —  на відповідну потужність. Для цього, власне, й потрібно ходити у салони, де працюють професіонали, а не намагатися розв’язати проблему із зайвим волоссям вдома самостійно.

Як відбувається лазерна епіляція обличчя

Лазерна епіляція обличчя проходить так само, як і епіляція будь-якої іншої ділянки тіла. Ми обережно обробляємо лазером кожен сантиметр необхідної ділянки. Це може бути підборіддя, верхня губа, скроні тощо.

Відмінність полягає, скоріше, у підготовці та піклуванні про шкіру після процедури. На обличчя люди частіше наносять засоби догляду та косметику, ніж на інші ділянки тіла. Тож варто заздалегідь подбати про те, щоб перед сеансом ділянка, яку вам епілюватимуть, не містила тонального крему чи пудри, губної помади, зволожувального бальзаму та ін. Крім того:

  • не приходьте на епіляцію після пілінгу протягом одного тижня;
  • за три дні до процедури не використовуйте спиртовмісні засоби для догляду за обличчям;
  • впродовж двох тижнів до процедури не засмагайте (солярій, пляж та автозасмаги теж не дозволені);
  • за три тижні до сеансу не застосовуйте будь-які види видалення волосся, крім гоління;
  • за два тижні до процедури не приймайте медичні препарати тетрациклінового чи пеніцилінового ряду.

Занотуйте у своєму списку «Як підготуватися до лазерної епіляції обличчя» й те, що робити після сеансу. Зокрема, слід утриматися від нанесення косметики, кремів, лосьйонів, масок на проепільовану ділянку. Замість цього потрібно:

  • використовувати «Пантенол» в ділянці, яка піддавалася впливу лазера;
  • уникати сонячних променів і не засмагати два тижні після процедури;
  • не наносити на шкіру автозасмагу;
  • не вмиватися дуже гарячою водою;
  • на два тижні відмовитися від відвідування басейнів, бань, відкритих природних водойм.

Інтервали лазерної епіляції збільшуються після кожного сеансу, тож турбуватися про те, що ви довго не зможете користуватися улюбленою косметикою, не варто. У середньому клієнт проходить від 6-8 процедур, однак сказати, скільки сеансів лазерної епіляції потрібно саме вам, зможе лише фахівець після першого візиту.

Ми у салоні «Ренетель» уважно ставимося до епіляції будь-якої ділянки тіла, адже розуміємо свою відповідальність і цінуємо довіру клієнтів. Наші кабінети обладнані лазерними апаратами останнього покоління, а працівники — професіонали своєї справи, які дбають і про результат процедури, і про комфорт клієнта.

Записатися на курс лазерної епіляції та отримати консультацію можна за телефонами:

Чекаємо вас на сеансах!