Лазерна епіляція — привід пишатися собою, а не соромитися!

«Занадто багато волосся під пахвами», «Це інтимна зона», «Соромно зізнатися, що на обличчі росте волосся»… За час роботи ми чули дуже багато розповідей про те, чому люди відмовляються від лазерної епіляції. Сором — почуття, яке дуже часто погіршує якість нашого життя. Та й виникає воно нерідко безпідставно, зокрема — у випадку лазерної епіляції.

Що таке лазерна епіляція

Це косметична процедура, мета якої — полегшити вам життя. Якщо відмовитеся від маніпуляцій, які вас дратують (як от гоління, ваксинг, шугаринг), будете більше часу приділяти справді важливим справам, а менше — нервуванню через щетину, яка так швидко з’являється.

Косметичні процедури, ясна річ, виконують навчені фахівці у спеціальних салонах. Робити ці процедури — їхній обов’язок. Так само, як обов’язок лікаря — надавати медичну допомогу, а вчителя — доступно викладати матеріал.

Навіщо ви приходите в салон?

Щоб позбутися волосся! Очевидно, що воно у вас є. Очевидно, що ви не хочете, аби воно у вас було. То чому тоді перепоною стає те, що його багато і що воно, наприклад, дуже темне? Насправді, ви можете радіти останньому, адже лазер найкраще видаляє саме темне волосся, а от лазерна епіляція світлого волосся, пушкового або сивого неможлива.

Тим паче вам не варто турбуватися, що майстер буде дивитися на волосся під пахвами, адже підготовка до процедури передбачає обов’язкове гоління ділянки, яку епілюватимуть. Так-так, це не шугаринг, для якого потрібно відрощувати волоски.

Шкіра може бути неідеальною — це нормально

Можливо, під час першої процедури вас турбуватиме також вигляд шкіри. Через часте гоління вона не здається ніжною і доглянутою. Але для того, аби вирішити й це також, ви приходите на епіляцію. З кожним сеансом шкіра матиме все менше волосків, які прорізатимуться крізь неї, чорних «стовпців» ставатиме менше, а подразнення з часом геть зникне.

Соромно, що скажуть інші

«Ого, певно, дуже багато на тілі волосся має, якщо довелося аж на епіляцію йти». Гадаєте, так подумають про вас інші? Насправді ж, як позбутися волосся за допомогою епіляції думають і ті, в кого його багато, і ті, в кого не дуже (поодинокі волоски на грудях — теж привід для візиту в салон). Ця процедура допомагає подбати про свою красу та здоров’я, гігієну та зручність.

У скрутні часи можуть засудити за великі витрати

Лазерна епіляція давно перестала бути послугою з розряду елітної. Вона є доступною практично кожному, адже ціна не є надмірно високою. Оскільки цілий курс складається з 6-8 сеансів (у середньому), а робити їх щодня ніхто не буде, ви цілком можете щомісяця відкладати потрошки. З кожним наступним сеансом розрив у часі стає більшим — коли дійдете десь до 5-6, інтервали лазерної епіляції будуть довшими й до салону треба буде приходити не частіше ніж раз на три місяці. А згодом взагалі візити зведуться до 1-2 підтримувальних процедур на рік.

Пахви та ноги — допустимо, а от інтимні зони…

Агов, XXI сторіччя! Сьогодні кожен має право робити те, чого прагне. І якщо ви хочете, аби шкіра у зоні бікіні виглядала бездоганно, чому потрібно відмовляти собі у цьому? Фахівці салону концентруються передусім на тому, аби не пропустити жодного волоска, а не на тому, що у кого в штанях чи під спідницею. Вони професіонали своєї справи, які мають досвід роботи та знають, нащо її виконують. Тому варто відкинути хвилювання та зосередитися на тому, як потрібно йти на лазерну епіляцію в зоні бікіні. А для цього — читайте наші поради.

Салон «Ренетель» — місце, призначенням якого є подарувати вам свободу не тільки від небажаного волосся, але й від комплексів і невиправданого відчуття сорому. Ми прагнемо, аби наші клієнти були щасливі, красиві та задоволені результатом. А тому:

  • уважно ставимося до підбору персоналу та проводимо навчання для кожного, хто працює з нами (чи це фахівець за лазерним апаратом, чи працівник рецепції);
  • не розкриваємо даних про наших клієнтів — лише ви можете вирішувати, чи розповідати іншим про візит до салону, чи залишити це своєю маленькою таємницею;
  • регулярно оновлюємо обладнання до найновішого;
  • стежимо за чистотою у приміщенні;
  • розробляємо індивідуальний графік відвідувань для кожного та узгоджуємо максимально зручні години сеансів.

Якщо хочете бути впевненими у результаті та знати все про лазерну епіляцію — записуйтеся до салону «Ренетель»!