Лазерна епіляція: протипоказання до проведення процедури

Лазерна епіляція — процедура, яку виконують як в салонах краси, так і в медичних центрах. Але проводити її обов’язково повинен спеціаліст, який розуміється на фототипах шкіри, вміє управляти лазером та розуміє особливості впливу процедури на людину.

Саме він має розповісти все про лазерну епіляцію: чи дозволена вона вам з урахуванням особливостей організму, попередити про протипоказання до виконання процедури тощо. А за потреби — порадити записатися на консультацію до профільного лікаря.

Які бувають протипоказання до лазерної епіляції

Протипоказання до лазерної епіляції можуть бути абсолютні та відносні (коли процедуру виконують лише після консультації із лікарем або після усунення протипоказання). До останніх відносять вагітність, застуду, підвищену температуру тіла, алергію, опіки та ін. 

Абсолютними ж є:

  • онкологічні захворювання;
  • цукровий діабет;
  • серцево-судинні захворювання;
  • індивідуальна непереносимість процедури та ін.

Також варто пам’ятати, що таке лазерна епіляція. Це процес руйнації фолікула лазером. Пучок енергії нагріває темний пігмент меланін, який міститься у волосині. У світлому чи сивому волоссі меланіну або зовсім немає, або замало для взаємодії з лазером. Тому лазерна епіляція світлого волосся, як правило, неможлива.

Як підготуватися до лазерної епіляції

Навіть якщо ви проконсультувалися з лікарем, косметологом та зрозуміли, що протипоказань до проведення процедури у вас немає, необхідно серйозно поставитися до підготовки до проведення процедури. Адже від того, наскільки якісно ви виконаєте рекомендації фахівця, буде залежати результат лазерної епіляції, рівень болісних відчуттів і стан шкіри.

Отже, у вас запланована лазерна епіляція. Як підготуватися?

  • За 5-8 годин до процедури поголіть зону, яку збираєтеся епілювати;
  • два тижні до та після процедури не засмагайте, не відвідуйте солярію та не використовуйте автозасмагу;
  • утримайтеся від вживання антибіотиків тетрациклінового та пеніцилінового ряду (якщо ви приймаєте ті чи інші медичні препарати, повідомте про це спеціалістові!);
  • за три дні до процедури не обробляйте ділянку, яку будете епілювати, спиртовмісними засобами;
  • зніміть макіяж і дезодорант перед процедурою.

У салоні лазерної епіляції «Ренетель» детально консультують клієнтів щодо протипоказань, підготовки та подальшого догляду за шкірою. Кожен із цих етапів є важливим для закріплення результату. Якщо маєте питання, звертайтеся за телефоном: 098 720 4090 або завітайте до нас особисто. Ми працюємо за адресою: м. Львів, вул. Дрогобича, 8 (у дворику).