Лазерна епіляція світлого волосся: який апарат на це здатен?

Попри те, що видалення волосся лазером — доволі «молодий» метод, він пережив чимало змін та вдосконалень. Взяти лише еволюцію лазерних апаратів. Кожен з них має свої недоліки та переваги. Наприклад:

Рубіновий лазер

Прилад, який почали масово використовувати у XX столітті, здійснив революцію у сфері догляду за собою. Ефект від його використання непостійний, адже часто промінь рубінового лазера не руйнує волосяну цибулину, а просто її травмує. 

Така лазерна епіляція має протипоказання: для смаглявих і світловолосих вона не підійде, адже після впливу цього типу променя можуть утворюватися опіки чи пігментні плями.

Довжина хвилі рубінового лазера — 694 нм. 

Александритовий лазер

Ефективніший, ніж рубіновий, але не підходить для смаглявої шкіри через ймовірність утворення опіків і пігментних плям. Процедура потребує постійного охолодження шкіри та апарата під час сеансу, інакше ризик травмувати шкіру різко зростає. 

Лазерна епіляція світлого волосся з таким апаратом неможлива, однак він здатен «розпізнавати» та видаляти руді волосини.

Александритовий лазер має більшу частоту імпульсів, що дозволяє провести сеанс швидше, ніж з допомогою його «предка» — рубінового.

Довжина хвилі александритового лазера — 725 нм.

Неодимовий лазер

Найчастіше використовують для видалення рубців, татуювань та акне, адже довжина його хвилі дозволяє зробити це максимально ефективно. Такий лазер впливає не лише на волосину, а й на шкіру, тож підбирати потужність променя слід дуже ретельно.

Неодимовий лазер підходить для всіх типів волосся, та він має серйозний недолік: процедура з його використанням дуже болісна. Тож якщо гострої потреби немає, краще обирати альтернативні апарати для видалення волосся. 

Довжина хвилі неодимового лазера — 1064 нм.

Діодний лазер

Найсучасніший та найбільш ефективний апарат. Його хвилі сягають глибини росту волосяної цибулини, однак не зачіпають глибші шари шкіри. Саме тому дискомфорт від його використання мінімальний. 

Довжина хвилі діодного лазера — 800 нм.Перед тим, як обирати салон, дізнайтеся, який лазер у ньому використовують. Приймайте рішення залежно від ваших потреб і характеристик приладу. Чи безпечна лазерна епіляція для вашого типу шкіри залежить не лише від лазерного апарата, а й від кваліфікації майстра.

У салоні «Ренетель» ми використовуємо двохвильовий діодний лазер D-Las 70. Довжину його хвиль регулюємо відповідно до індивідуальних особливостей клієнта, тож довготривалий ефект після епіляції гарантований.

Вже після першого сеансу зникає до 20 % небажаного волосся, а до кінця курсу ви забудете про нього назавжди. Щоб більше ніколи не перейматися видаленням щетини, вам залишиться здійснювати лише одну-дві підтримувальних процедури на рік.

Ми прагнемо давати клієнтам лише найкраще: крутий результат, приємні ціни та комфортний догляд. Звертайтеся до салону «Ренетель» та переконайтеся самі! Записатися й дізнатися все про лазерну епіляцію можна за телефоном: (098) 720 40 90.