Лазерна епіляція та відпустка: як їх поєднувати

Хотіли б почати курс лазерної епіляції, але на носі відпустка? Відтягуєте сеанси на потім, бо зараз літо? Насправді ж епіляцію лазером цілком реально поєднувати із засмаганням, просто слід узгодити ваш графік мандрівок із фахівцем салону та прислухатися до його рекомендацій.

Детальніше про те, чи безпечна лазерна епіляція влітку, читайте далі у блозі.

Чому епіляцію називають не літнім методом

Такий стереотип укорінився ще тоді, коли можливості лазерних апаратів були обмежені. Для процедури шкіра мала бути білосніжною (з малим вмістом меланіну), а волосся — добре пігментованим.

Однак сьогодні технології суттєво вдосконалили: нові апарати більше не нагрівають тканини, що межують з фолікулами, та впливають лише на волосину.

У «Ренетель» працюємо з сучасними діодними апаратами D-Las, які ефективні практично для будь-якого типу шкіри.

Яка засмага є протипоказанням до лазерної епіляції

Міська засмага не є перепоною до епіляції лазером, навіть якщо ви багато гуляєте містом у відкритому одязі.

Пляжна засмага безпечна лише через 2 тижні після останнього сеансу. Повертатися до лазерної епіляції також можна лише через 2 тижні після відпустки. Скажіть про запланований відпочинок своєму фахівцеві, він скоректує ваш графік процедур з урахуванням подорожі.

Засмага у солярії — теж протипоказання до проведення процедури. Варто дочекатися, поки подразнення шкіри мине, і лише після цього спеціаліст зможе оцінити, коли можна проводити сеанс у вашому випадку.

У перших двох випадках, щоб запобігти утворенню засмаги, слід використовувати сонцезахисний засіб із високим рівнем SPF — не менше 50. Це потрібно не лише для підвищення ефективності сеансів, а й для збереження здоров’я шкіри.

Як підготуватися до лазерної епіляції після відпустки

Є низка зон, епіляція яких доступна навіть якщо ви їдете у відпустку незабаром. Наприклад, зона бікіні чи пахви навряд чи потраплятимуть під прямі сонячні промені. Тож можна сміливо вирушати на сеанси.

А от якщо це відкриті ділянки шкіри, варто уникати засмаги протягом 2 тижнів до й після процедури, користуватися сонцезахистом і носити одяг та головні убори, які ховатимуть шкіру від сонця.

Під час курсу інтервали лазерної епіляції становлять від 4 до 6 тижнів. Тож сеанси цілком реально підлаштувати під ваш відпочинок. 

Аби після відпустки шкіра швидше повернулася у норму, слід використовувати зволожувальні засоби, а ще — пити багато води. Більше про догляд до та після лазерної епіляції читайте тут.

Якщо ви отримали сонячні опіки чи засмагли дуже сильно, зверніться за консультацією до фахівця салону. Він підкаже, чи можна проводити процедури, а за потреби складе новий графік сеансів.

У салоні «Ренетель» всі консультації протягом курсу безкоштовні, а наші фахівці завжди на зв’язку. Тож із нами ви можете швидко дізнатися все про лазерну епіляцію та ні про що не хвилюватися.

Потрібен професійний догляд, який дає довговічний результат? Звертайтеся — «Ренетель» завжди до ваших послуг!

Для запису телефонуйте: