Лазерна епіляція вдома: ефективно чи ні?

Останнім часом епіляція лазером стає все популярнішою, тож не дивно, що на ринку почали з’являтися апарати, з якими процедуру можна проводити й самотужки в домашніх умовах.

Та чи насправді такі прилади є кроком вперед у розвитку епіляції лазером? Розповідаємо у нашому блозі. 

Як відбувається лазерна епіляція портативним апаратом

Особливість домашніх лазерів — значно менша потужність, якщо порівнювати з професійними. Вплив інфрачервоного випромінювання портативних лазерів слабший у кілька разів, тож швидкого результату від домашньої процедури годі й чекати.

Так, портативні апарати значно дешевші, ніж їхні салонні «колеги», та все ж не настільки, щоб бути приємною одноразовою витратою для користувача. Ціна на них стартує від 2500 гривень, а вироби відомих виробників коштуватимуть не менше 6000. Та навіть найдорожчі домашні апарати працюють на дешевому напівпровідниковому лазері.

Чому ж не випускають потужніші домашні епілятори?

Люди без спеціальної підготовки могли б серйозно нашкодити своїй шкірі під час використання професійного лазерного апарата. Зазвичай при виборі налаштувань майстер враховує чимало змінних: скільки сеансів ви вже пройшли, які у вас шкіра та волосся, як організм реагував на попередні процедури тощо. 

Самотужки підібрати потужність з урахуванням стількох факторів — зовсім непросто. Тож аби не ризикувати вашим здоров’ям, виробники обмежуються мінімальною потужністю. Вона мінімізує ймовірність появи серйозних наслідків у разі неправильного використання приладу. Втім, за це доведеться платити ефективністю процедур.

«За» та «проти» домашніх лазерів

Головним плюсом портативного апарата є те, що процедуру із його використанням можна провести у будь-який час. Вам не потрібно їхати до салону чи підбирати зручну дату для сеансу. Однак на цьому позитив закінчується, а от недоліки — ні. Серед них:

  • Маленька потужність приладу, яка дозволяє видаляти волосся лише за ідеальних фізіологічних умов: жорсткої щетини, блідої шкіри та значної кількості меланіну у волосках.
  • Невелика лазерна пляма, що обмежує розмір ділянки, яка обробляється. Щоб знищити кожен волосяний фолікул, доведеться добре прицілитися, адже навіть у найновіших моделях зона впливу не перевищує 5*7 мм.
  • Тривалість процедури. На обробку великих зон може піти чимало часу. Тим паче, якщо мова йде про лазерну епіляцію важкодоступних ділянок.

Крім цього, багато користувачів нехтують читанням інструкції до лазера та навіть не знають, чи безпечна лазерна епіляція у такому форматі, як вони її проводять. Ігнорувати рекомендації виробника приладу в жодному разі не варто, адже наслідки таких дій можуть бути неприємними.

Обираєте епіляцію — пам’ятайте про протипоказання та правильний догляд

Це стосується і домашніх процедур, і догляду у салоні. Наприклад, у «Ренетель» вам розкажуть все про лазерну епіляцію, а ще — обов’язково спитають про протипоказання. Так, є ряд протипоказань, за яких лазерну епіляцію проводити не варто взагалі. Переконайтеся, що у вас немає жодного з них.

А ось вдома поради ніхто не дасть, тож перед тим, як починати домашній курс, поцікавтеся, як доглядати за шкірою до та після процедур, як позбутися волосся між сеансами, які інтервали лазерної епіляції будуть найбільш ефективними.

І якщо ви все ще налаштовані почати домашній курс, потестуйте лазер на маленькій ділянці шкіри. Пам’ятайте: необдумані експерименти не вартують вашого здоров’я.

Обирайте професійний догляд — отримуйте професійний результат!

Салонні лазери мають значно більшу потужність та численні змінні параметри, що дозволяють ефективно працювати з різними фототипами та отримувати бездоганний результат.

А низка найсучасніших моделей мають й інші переваги. Зокрема, діодні лазери, які використовуємо ми у «Ренетель», обладнані потужними системами охолодження, що забезпечують максимальний комфорт під час процедури.

У Львові використовуємо лазер D-Las 70, а в Івано-Франківську — D-Las 100. Це професійні апарати, які мають широкий спектр потужності. За вмілого використання таких лазерів небажане волосся зникає приблизно від 6-8 процедур. Те, скільки сеансів лазерної епіляції потрібно саме вам, залежить від індивідуальних особливостей організму.

У салоні «Ренетель» ми:

  • безкоштовно проводимо консультації, на яких розповідаємо все про лазерну епіляцію;
  • формуємо графік процедур, з яким ви отримаєте результат якомога швидше;
  • фіксуємо ціни на весь курс, аби вам не довелося перейматися зміною бюджету на свій догляд.

Ми цінуємо кожного клієнта, тож пропонуємо турботу не лише про шкіру, а й про ваші час і здоров’я.

Завжди раді вас бачити у «Ренетель»! Для запису телефонуйте: