Лазерна епіляція восени: ідеальний час, аби почати курс!

Літо минуло, а ви так і не знайшли способу, як позбутися волосся не на кілька тижнів, а на роки? Тоді час завітати до салону «Ренетель»! Тим паче, що осінь — саме та пора, коли більшість людей розпочинають курс лазерної епіляції. І на це є кілька причин, які ми з’ясуємо в цьому блозі.

Поговоримо про переваги.

Хоч починати курс можна в будь-яку пору року, лише погляньте, як заманливо розпочати курс лазерної епіляції саме в осінній період:

  1. Ви ж знаєте, що після процедур не слід засмагати. Та восени це не спричинить особливих турбот, адже осінні луки — це закритий одяг, а сонечко вже не так гріє.
  1. Відомо, що лазер найкраще діє на світлу шкіру. А коли влітку ви встигли добряче засмагнути, то якраз до початку жовтня-листопада засмага встигне зійти. Саме час записуватися на перший сеанс, чи не так?
  1. За нижчих температур повітря циркулювання крові в організмі сповільнюється, крім цього ми менше пітніємо. Через це ризик виникнення всіляких подразнень після процедури куди менший.

  2. Між сеансами ви можете сміливо користуватися бритвою, а слабкі прояви щетинки бентежитимуть вас менше — якщо майка чи короткі шорти не приховають навіть найменший їхній прояв, то закритий одяг впорається з цим бездоганно.

Початок курсу восени — коли результат? 


Для досягнення результату потрібно орієнтовно від 6-8 процедур (інколи — більше, адже організм кожної людини особливий). Щодо інтервалів лазерної епіляції: між першою та другою процедурою потрібно 4 тижні, а перед кожним наступним сеансом перерва довшає орієнтовно на 2, а згодом на 1 тиждень.  Тож якщо почнете курс лазерної епіляції ще в осінній період, то вже незабаром зможете побачити перші суттєві результати у вигляді ніжної та гладенької шкіри! Звісно ж, за умови дотримання графіка процедур і рекомендацій фахівців салону.

Скласти графік процедур допоможуть фахівці салону «Ренетель»

Тут варто згадати, за яким принципом діє лазерна епіляція.

Лазер руйнує лише ті волосяні цибулинки, які перебувають в активній фазі росту. З кожним сеансом дія лазера захоплює все більше цибулинок — згодом він повністю позбавляє жорсткого волосся на епільованій ділянці.

У салоні «Ренетель» ми формуємо графік у такий спосіб, аби під час кожної процедури лазер діяв на активні цибулинки. До формування графіка ми підходимо вкрай відповідально, адже це не менш важливо для результату, ніж досвід фахівця чи лазер, яким проводять епіляцію. 

Записуйтеся на процедури просто зараз! Ми сформуємо графік сеансів індивідуально для вас і детально розповімо, як підготуватися до лазерної епіляції. Крім цього, ми обов’язково підкажемо тонкощі догляду до та після процедур, а якщо у вас виникнуть питання — будемо раді розповісти все про лазерну епіляцію.

Отримати консультацію та записатися на сеанс можна за телефонами: