Лазерна епіляція: як підготуватися до процедури

Головною перевагою цього методу є те, що він здатен позбавити від небажаного волосся на тривалий час. А якщо не забувати про щорічні підтримувальні процедури (1-2 рази на рік) — то й назавжди. 

Та, як це частенько буває, не обходиться без «але». Щоб лазерна епіляція принесла очікуваний результат, слід подбати про кілька дрібниць.

Лазерна епіляція — підготовка не менш важлива, ніж сеанс

Три тижні до візиту. Варто прибрати зі своєї полички депілятор, віск, цукрову пасту, пінцет, депіляційний крем і засоби для автозасмаги. Не хвилюйтеся, ходити зі щетиною не доведеться. Просто замініть всі методи видалення волосся на звичайнісіньке гоління. Воно не руйнує коріння волосся, робить волосину міцнішою, завдяки чому лазер краще руйнує волосяні фолікули.

Два тижні до процедури.Подбайте, щоб шкіра не піддавалася впливу прямих сонячних променів. З якісним сонцезахисним засобом міська засмага — не проблема, а от від сонячних ванн на пляжі та солярію краще відмовитися.

Три дні до сеансу. Протягом цього часу не використовуйте спиртовмісні засоби на тих ділянках шкіри, де буде проводитись процедура. Так ви позбудетеся неприємних відчуттів під час сеансу та ймовірного подразнення.

За кілька годин до сеансу слід ретельно поголити ділянку, на якій планується лазерна епіляція. Це дозволить зробити процедуру комфортнішою, а результат — кращим.

А чи потрібен догляд опісля?

Якщо ви прагнете чудового результату — так, звісно! Протягом кількох днів після сеансу не забувайте наносити на оброблену ділянку пантенол. Лише після цього можна знову повернути у свою «косметичку» засоби з вмістом спирту.

Уникайте відвідування басейну, сауни, спа, купання у відкритих водоймах, дуже гарячих ванн або душу, масажу, скрабування протягом трьох днів, а солярію та пляжної засмаги — протягом двох тижнів. І не забувайте використовувати сонцезахисні засоби з SPF захистом не менше 50. Це дозволить зберегти вашу шкіру здоровою та ніжною.

До 3 днів після сеансу можуть зберігатися:

  • почервоніння шкіри;
  • підвищена чутливість.

Всі ці ознаки зникнуть за кілька днів, шкіра стане менш чутливою, а до цього часу використовуйте лише лагідні косметичні засоби та обирайте одяг вільного крою. 

Дотримуйтеся графіку сеансів і рекомендацій щодо підготовки до лазерної епіляції, й результат «до і після» тішитиме вас завжди!

«Ренетель» — салон, у якому дбають не лише про комфорт під час процедури, а й про якісний результат після неї. Ми прагнемо, щоб ви залишалися задоволеними довготривалим результатом. Для цього маємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і детально розповідаємо все про лазерну епіляцію. 

Подаруйте собі свободу від гоління, порізів та подразнення, адже турбота про себе має бути приємною!

Для детальної консультації або запису на сеанс телефонуйте: (098) 720 40 90.