Навіщо потрібні підтримувальні процедури після курсу лазерної епіляції

Якими б заманливими не видавалися обіцянки позбутися волосся назавжди, зробити це неможливо навіть з допомогою найновіших та найдорожчих лазерів і процедур.

Все просто — ніхто не здатен змінити природу росту волоска, а інших способів для цього поки що не придумали.

Ось що точно в наших силах — це забезпечити максимально ефективний результат після проходження повного курсу лазерної епіляції, а в ваших — зберегти його.

Як надовго зберегти шкіру гладенькою

Курс завершено, шкіра гладенька й осяйна, як в рекламі. Що робити далі? Потрібно докласти зовсім трішки зусиль та проходити від 1-2 підтримувальних процедур протягом року.

Адже підтримувати хороший результат значно вигідніше, аніж згодом розпочинати курс спочатку. Ціни в «Ренетель» фіксовані від першого й до останнього сеансу, тому ви можете не хвилюватися, що витрати на курс зміняться.

Чого не варто робити, якщо ви пропустили сеанс лазерної епіляції

Іноді трапляються ситуації, коли ви з певних причин не можете вкластися в інтервали лазерної епіляції  і потрібно пропустити процедуру. Розповідаємо, чи впливає це на результат і що робити в такому випадку – точніше, чого робити не варто.

Як би ваші руки не тягнулися до пінцета – ні. Таке саме тверде «ні» варто сказати, коли вони шукають в інтернеті, де замовити пасту для шугарингу або як безпечно позбутися волосся в домашніх умовах. Між сеансами лазерної епіляції найкращий ваш друг для видалення волосся – це звичайнісінька бритва.

Чому ми на цьому наголошуємо? Бо ви можете пошкодити волосинки, які саме перебувають у стані активного росту і які довго чекали своєї черги, аби їх обробили лазером.

У салонах клієнтам часто говорять, що після перерви весь курс процедур потрібно буде починати спочатку. Насправді це не так. Якщо перерва була недовгою, можливо, навіть не знадобляться додаткові процедури. Визначити реальний стан справ вам завжди допоможе фахівець салону «Ренетель». 

Разом з ним ви зможете розібратися, чи потрібні вам додаткові процедури, визначити найзручніший графік відвідувань та дізнатися все про лазерну епіляцію.

А якщо ви лише роздумуєте над тим, чи варто записуватися на курс лазерної епіляції, з радістю проведемо для вас консультацію, щоби ви могли отримати відповіді на всі свої запитання.

До речі, консультації в «Ренетель» безкоштовні й до початку курсу, і під час нього. 

Для запису звертайтеся за телефонами: