Не діє лазерна епіляція? Шукайте причину!

Нещодавно ви вирішили почати курс лазерної епіляції та вже навіть встигли відвідати 1-2 сеанси? Тепер саме час очікувати перших результатів, здається, що волосся почне зникати з миті на мить. Але час минає і… нічого не стається.

Сум, розчарування та злість — ось перші емоції, які з’являються у клієнтів. І вони цілком зрозумілі. Часто через таке перше враження клієнти навіть вирішують не продовжувати курс. 

Та засмучуватися рано, адже результат з’являється поступово. І якщо його немає вже після першого чи другого сеансу, це зовсім не означає, що епіляція неефективна. Просто ваш організм реагує по-іншому.

Якщо ж результат не спізнюється, а взагалі відсутній і після четвертого, і після п’ятого сеансів, варто розібратися із причинами. Про них і поговоримо далі.

Лазерна епіляція не працює? 5 відповідей на ваше «чому».   

1. Лазер не «бачить» вашого волосся.

Частенько недобросовісні «фахівці» проводять лазерну епіляцію навіть на тоненькому чи сивому волоссі. Та оскільки меланіну у таких волосинах немає, то й результату очікувати годі. 

Те, що лазерна епіляція світлого волосся, а також сивого та пушкового, неможлива — вже давно загальновідомий факт, тож якщо вас про це не попередили, чимдуж тікайте із такого горе-салону. У «Ренетель» не проводитимуть епіляцію, якщо під час консультації виявиться, що ваше волосся занадто світле для лазерної епіляції. Для нас важливі не лише прибутки, а й результат.   

2. Порушення інтервалів лазерної епіляції.

Це одна з найчастіших причин незадовільного результату. Часто клієнти вважають, що чіткий графік процедур — примха адміністраторів салону, які хочуть організувати максимально щільний запис. Та насправді встановлення чіткого графіка — це перевірена система, яка приводить до хорошого результату. Тож намагайтеся не пропускати процедур, а ми вам, звісно, про них чемно нагадаємо.

Якщо ж халепа таки трапилася, попередьте про це адміністратора салону — фахівець складе для вас новий графік.

3. Помилки у підготовці до лазерної епіляції.

Здавалося б, що там готуватися: поголилися та й по всьому. Однак кожна деталь має значення. На початку курсу фахівець салону «Ренетель» розповідає все про лазерну епіляцію. Ви дізнаєтеся про інтервали лазерної епіляції та особливості догляду протягом курсу. Більше про те, що варто робити, а що — ні, дізнавайтеся у нашій статті про те, як підготуватися до епіляції лазером.

4. Гормональні порушення.

Якщо не проводити корекцію наявних гормональних порушень медпрепаратами, то годі й чекати звичного ефекту від процедур. 

Тож спочатку коректуємо гормональні порушення — потім починаємо курс лазерної епіляції з чітким графіком.

5. Використання застарілої апаратури.

Безумовно, причиною поганого результату може бути й стара техніка, яку чомусь і досі використовують у деяких салонах. Щоб не натрапити саме на такий «древній» апарат, дізнайтеся про модель лазера, який використовують у салоні, ще до початку курсу.

У «Ренетель» працюємо з двохвильовими діодними лазерами D-Las 100 (в Івано-Франківську) та D-Las 70 (у Львові), які забезпечують і результат, і комфорт процедури. А ще ми дбаємо про індивідуальний підхід до кожного клієнта: налаштовуємо апарат так, щоб вплив лазера був максимально ефективним, та індивідуально розраховуємо графік візитів. 

Ваші комфорт і позитивна оцінка — найкраща винагорода за нашу працю. Тому ми невпинно стежимо за тим, щоб «Ренетель» був не просто салоном, де вам видаляють небажане волосся, а місцем, у якому вам затишно! 

Записуйтеся за телефонами: