Особливості лазерної епіляції бікіні

Перед тим, як записатися на свій перший сеанс видалення волосся лазером, хочеться дізнатися якомога більше про процедуру. А коли мова про видалення волосся у зоні бікіні — тим паче. 

Можна дізнатися все про лазерну епіляцію бікіні у майстра салону, в якому ви плануєте здійснювати процедуру, а можна і у нашому блозі.

Що таке лазерна епіляція, як підготуватися до сеансу та доглядати за шкірою, щоб результат був максимально ефективним, — про це говоримо детальніше у статті. 

Чи болить під час лазерної епіляції?

Шкіра в інтимних зонах надзвичайно ніжна, а от волосся навпаки міцніше та більш пігментоване, тож воно нагрівається значно сильніше. Щоб уникнути дискомфорту та ймовірності утворення опіку, потрібно поголити шкіру в зоні бікіні за 5-8 годин до початку процедури.

Під час лазерної епіляції з використанням сучасної апаратури больові відчуття мінімізуються, адже процедура знеболюється за допомогою системи охолодження, яка є в лазері, а також завдяки спеціальному гелю, який наносять на шкіру перед епіляцією.

Крім цього, за потреби майстер може нанести на шкіру місцевий знеболювальний засіб. Це дозволяє проводити процедуру навіть людям з низьким больовим порогом.

Лазерна епіляція бікіні: скільки потрібно процедур

Волосся в інтимних зонах доволі легко піддається видаленню лазером: в середньому для завершення курсу потрібно від 6-8 сеансів. Однак їхня кількість може змінюватися в залежності від індивідуальних особливостей організму.

Між кожним візитом роблять перерви: спочатку — місяць, потім вони збільшуються після кожної процедури.

Переваги лазерної епіляції зони бікіні

Цей метод не викликає подразнення, яке є найчастішим наслідком інших способів видалення волосся у зоні бікіні. 

Крім цього, якщо ви видаляєте волосся лазером, можна не хвилюватися через врослі волосинки. Цей спосіб відмінно підходить людям, які мають чутливу шкіру, що страждає через механічні способи видалення волосся.

Чи безпечна лазерна епіляція у зоні бікіні?

Так, якщо у вас немає протипоказань до проведення процедури. Наприклад:

  • онкологічних захворювань;
  • захворювань шкіри;
  • варикозу в зоні проведення процедури;
  • опіків у зоні, де планується епіляція.

Крім цього, лазерна епіляція і вагітність — також не найкраще поєднання. Проте вам не відмовлять у процедурі після пологів.

З яким волоссям впорається лазер?

Лазер ефективно видаляє волосся від світло-русого й темно-русого до чорного. А от лазерна епіляція світлого волосся не буде ефективною, адже хвиля апарата руйнує волосину через меланін, який є лише у забарвлених волосинах.

Ми у салоні «Ренетель» надаємо послуги високого рівня за доступними цінами. А ще — для вашої зручності закріплюємо вартість послуг на весь курс лазерної епіляції. Тож ви можете насолоджуватися доглядом та не перейматися тим, що ціни на послугу раптово зростуть.

Команда салону — це фахівці, які завжди знають відповіді на всі ваші запитання щодо лазерної епіляції, забезпечують максимальний комфорт під час процедури та консультують щодо догляду опісля неї.

Тож не вагайтеся та зробіть крок назустріч доглянутій шкірі вже зараз!

Записатися або поставити додаткові запитання можна за телефоном: (098) 720 40 90