Перерва у курсі лазерної епіляції: як діяти

Лазерна епіляція — один з найбільш ефективних методів видалення волосся. Щоб оцінити результат епіляції якомога швидше, дуже важливо відвідувати сеанси за встановленим графіком. Та часом виникають ситуації, коли прийти на запланований сеанс змоги немає й доводиться його переносити. Часто форс-мажори трапляються незалежно від наших старань — карантин цьому прямий доказ. 

Що ж робити, якщо все-таки довелося пропустити одну або кілька процедур? Розповідаємо!

Як відбувається лазерна епіляція та чому графік — це важливо

Під час сеансів лазер впливає на волосяні фолікули, які знаходяться у стадії активного росту. А от на цибулини у фазі сну промінь не впливає жодним чином. Їх доведеться обробити через кілька тижнів, коли вони «прокинуться» під дією лазера. Саме тому сеанси повинні бути регулярними. Інтервали лазерної епіляції: після першої процедури — 4 тижні, потім щоразу додаються 2 тижні до попередньої перерви. Тобто виглядають інтервали таким чином: 4, 6, 8, 10 тижнів і так далі. 

Під час перерви від сеансів наступна частина фолікулів поступово виходить на поверхню — саме в цей момент їх і потрібно обробити лазером. Якщо цю фазу пропустити, вони рухаються далі своїм циклом і вам доведеться знову чекати, поки ці волосини стануть активними. Саме тому через пропуски ваш курс може стати довшим на 1-2 процедури.

Пропустили сеанс? Розповідаємо, як діяти!

Якщо проблема трапилася — її потрібно розв’язувати. Розділимо стратегію необхідних дій на кілька етапів.

Крок 1: зберегти результат

Перша інстинктивна дія, до якої так хочеться вдатися — терміново замовити віск чи пасту для шугарингу та видалити небажане волосся. Але якщо ви хочете зберегти результат від лазерної епіляції, робити цього в жодному разі не варто. Так ви пошкодите активні фолікули, які потрібно обробити лазером, а згодом доведеться довго чекати, поки вони відновляться.

Як позбутися волосся, поки салон лазерної епіляції зачинений? Тимчасово використовуйте гоління.

Крок 2: виправити наслідки

Звісно ж, варто завітати на наступний сеанс епіляції за першої нагоди. Якщо перерва буде не надто великою, можливо, вдасться обійтися без додаткових сеансів.

Ми у «Ренетель» оглянемо вашу шкіру та зможемо припустити, чи потрібні додаткові процедури. Однак точного вердикту щодо того, скільки сеансів лазерної епіляції потрібно після перерви, винести не вийде, адже все залежить від індивідуальних особливостей вашого організму.

Після цього складемо новий графік сеансів. Зробимо все, щоб вийти із цієї ситуації з мінімальними втратами.

Крок 3. Мінімізувати втрати

Ми розуміємо, що карантин фінансово вплинув на всіх нас. Тому й надалі будемо фіксувати вартість послуг на весь курс, адже для нас важливо пропонувати не лише якісний догляд, а й доступний.

У салонах «Ренетель» клієнти отримують:

  • високоякісну лазерну епіляцію діодними апаратами D-Las 70 та D-Las 100, які оснащені потужною системою охолодження та видаляють волосся практично будь-якого типу;
  • безкоштовні консультації, під час яких розповідаємо, що таке лазерна епіляція та як вона працює, як доглядати за шкірою під час і після курсу та коли очікувати результатів.
  • індивідуальний календар сеансів лазерної епіляції для найкращого результату.

Крім цього, дбаємо про те, щоб відвідувати сеанси у нас було комфортно та безпечно. Нагадуємо клієнтам про заплановані сеанси заздалегідь та ретельно дотримуємося всіх норм стерильності.

Звертайтеся, ми із задоволенням подбаємо про красу вашої шкіри! Для запису телефонуйте: