Пігментація та лазерна епіляція: чи взаємопов'язані вони

Лазерна епіляція, як ви вже знаєте, — сучасний та дієвий метод видалення волосся, визнаний тисячами людей у всьому світі. Як і будь-який метод, епіляція лазером має переваги, а також має застереження. Аби не нашкодити собі, уважно дослухайтеся до рекомендацій фахівця, який робить вам процедуру. Тоді жоден міф не стане для вас реальністю. 

Зокрема, у цьому блозі поговоримо про те, чому після лазерної епіляції може виникнути пігментація та як уникнути такої побічної дії. 

Можливі причини появи пігментації 

Виникнення пігментації на епільованій ділянці може бути зумовлене неправильним доглядом за шкірою перед процедурою або після неї. Зазвичай пігментні плями можуть з’явитися з таких причин:

  • епіляцію проводили на нещодавно засмаглій ділянці шкіри (пам’ятайте, що жоден професійний салон не робитиме епіляцію на ділянці, де явно присутні ознаки недавньої засмаги, наприклад, почервоніння шкіри);
  • за кілька днів після процедури ви побігли засмагати на сонечко або в солярій.

Як запобігти появі пігментації

Фахівці салону «Ренетель» радять дотримуватися кількох основних правил перед епіляцією лазером: 

  • уникайте пляжної засмаги, тривалого перебування під дією сонячних променів і відвідування солярію протягом двох тижнів до та після процедури; 
  • не використовуйте лосьйони та спиртовмісні засоби за дві дні до та після процедури;
  • обирайте салон, де лазерну епіляцію проводять сучасним та якісним апаратом (наприклад, діодні лазери є перевіреним золотим стандартом).

Як діяти, якщо пігментні плями вже з’явилися

Лазерна епіляція не може стати причиною появи пігментних плям, якщо ви проходите курс епіляції у професійному салоні з досвідченими фахівцями та ретельно доглядаєте за шкірою до й після процедури. Результат, який дарує лазерна епіляція, — це гладенька й здорова шкіра без подразнень. 

Якщо все ж неприємність сталася, не впадайте у паніку. Пігментні плями — найчастіше тимчасове явище, яке зазвичай минає за декілька днів після процедури (але все індивідуально). Не варто довіряти «бабусиним порадам» та використовувати будь-які народні методи. Найкраще рішення  — звернутися за порадами до дерматолога.

Наскільки безпечна дія лазера для здоров’я?

Метод лазерної епіляції оповитий різноманітними міфами про шкоду здоров’ю шкіри, але тривоги часто виникають через нерозуміння принципу дії процедури. У салоні «Ренетель» ми нерідко чуємо запитання: «Чи безпечна лазерна епіляція для здоров’я?». Пояснюємо, чому хвилюватися не варто.

Товщина проникнення лазера — 3-4 мм від поверхні шкіри. Це дозволяє досягти рівня цибулини волоска та поступово її руйнувати. Однак промінь лазера не здатен травмувати тканини чи внутрішні органи, для цього його дія недостатньо глибока. Максимум, що здатний зруйнувати лазер, — волосяний фолікул, який відповідає за ріст волосся на вашому тілі.

Протипоказання для проведення процедури все ж є — її не можна робити, якщо у вас: 

  • онкологічні захворювання;
  • цукровий діабет;
  • серцево-судинні захворювання;
  • індивідуальна непереносимість процедури.

До переліку протипоказань також відносять: вагітність, застуду, підвищену температуру тіла, алергію, опіки тощо.

Перед проведенням процедури лазерної епіляції фахівці салону «Ренетель» неодмінно проконсультують вас щодо протипоказань, принципу дії лазера, тривалості курсу тощо. Ми використовуємо діодні лазери D-Las 70 та D-Las 100 з потужною охолоджувальною системою, щоб забезпечити максимальний комфорт під час процедури. Робимо все, аби курс лазерної епіляції був ефективним для вас, а результат тішив дуже-дуже довго.

Поспішіть записатися на свій перший сеанс у нашому салоні: 

Перелік наших послуг та прайс дивіться в розділі: Ціни.