Порівнюємо різні методи видалення волосся: чому епіляція лазером виграє

Бажання мати здорову та гладеньку шкіру часто змушує нас обирати різноманітні процедури за її доглядом, зокрема видалення волосся. Методів є чимало, але здебільшого це неприємні процедури з короткотривалим ефектом. 

Тож якщо ви досі маєте сумніви в тому, що лазерна епіляція — найбільш ефективний метод надовго позбутися волосся, ця стаття саме для вас. Адже вислів «Краса потребує жертв» у XXI столітті давно втратив свою актуальність.

Депіляція та епіляція: говоримо про відмінності методів

Депіляція 

Це поверхневе видалення волосся, у процесі якого не руйнується волосяний фолікул, а отже ріст волосин на депільованій ділянці повертається дуже скоро. Існують різні способи депіляції, а тривалість ефекту кожного з них майже однаково коротка. 

  • Гоління — швидкий та порівняно безболісний спосіб позбутися небажаного волосся на будь-якій ділянці тіла. 

Головний недолік: вже за декілька днів на місці гоління волосинки з’являються знову, та ще й у вигляді щетини. Також через гоління може утворитися подразнення. 

  • Цукрова депіляція, або шугаринг, видалення волосся за допомогою цукрової пасти. Ефект від шугарингу може триматися до 2-3 тижнів.

Мінус процедури в тому, що для неї потрібно відрощувати волосся: паста видаляє волоски довжиною не менш як 4-6 мм. Крім цього, шугаринг є доволі болючою процедурою, а ефект від нього не настільки тривалий, як хотілося б. 

  • Воскова депіляція — процедура видалення волосся за допомогою гарячого воску, яка може викликати больові відчуття. Результат — гладенька шкіра протягом 2-4 тижнів, але потім волосся відростає знову. Єдиний плюс: нові волосини виростуть трішки тоншими та світлішими.

Епіляція

Під час епіляції відбувається вплив на волосяний фолікул, що дає набагато триваліший результат, адже волосся випадає разом із «коренем». Розрізняють електро-, фото- та лазерну епіляцію. Розглянемо кожен із методів.

  • Фотоепіляція — процедура, під час якої світловий промінь потрапляє під шкіру та досягає волосяної цибулини, що нагріває меланін і дозволяє зруйнувати волосяний фолікул. 

Процедура є дещо небезпечною: її можна проводити лише на деяких фототипах шкіри, є ризик отримання опіків, якщо шкіра темна або дуже світла. Також фотоепіляція протипоказана, якщо на вашому тілі багато родимок. 

  • Електроепіляція — метод, за якого через шкіру пропускають електричний струм спеціальним апаратом. Це впливає на волосяну цибулину — вона засихає, припиняє отримувати живлення та відмирає. 

Електроепіляція має довготривалий ефект, однак сама процедура спричиняє больові відчуття, а також може мати неприємні наслідки (опіки, вросле волосся, запальні або інфекційні процеси тощо). Окрім цього, процес відновлення шкіри може сягати 1-2 місяців, а кількість процедур для досягнення ефекту спрогнозувати доволі важко.

  • Лазерна епіляція. Лазер поєднує в собі теплову та світлову енергію, що дозволяє зруйнувати волосяний фолікул шляхом нагрівання в ньому пігменту меланіну.

Саме під дією лазера відбувається вплив на конкретну волосинку, яку необхідно видалити. Це дає змогу обробляти навіть найбільш важкодоступні ділянки тіла.
Детальніше про те, як саме працює лазер, читайте у нашому блозі: Таємниця епіляції лазером: як апарат видаляє волосся 

Обираєте епіляцію лазером — отримуєте найкращий догляд

Досвід після багатьох методів видалення волосся вкотре доводить: лазерна епіляція — найбільш ефективний та дбайливий спосіб позбутися волосся на будь-якій ділянці тіла.

Щоб отримати ефективний результат, достатньо пройти орієнтовно від 6-8 сеансів. У «Ренетель» ми формуємо індивідуальні графіки процедур для своїх клієнтів залежно від особливостей їхньої шкіри — з таким підходом і регулярним відвідуванням сеансів результат не забариться. А щорічні 1-2 підтримувальні процедури назавжди забезпечать вам ефект від епіляції.

Досить йти на жертви — отримувати подразнення, вросле волосся та витрачати свій час на малоефективні методи видалення волосся. Обирайте лазерну епіляцію в салоні «Ренетель»! Ми з радістю подбаємо про красу вашої шкіри.

Отримати консультацію та записатися на процедуру можна за телефонами: