Рубрика «шкідливі поради», або Як не помилитися з вибором салону

Вибір салону лазерної епіляції важливий так само як вибір будь-якого іншого спеціаліста. Ви ж не довірили б своє здоров’я лікарю, якби не були впевнені в його професійності, чи не так? Те саме й з видаленням волосся: аби процедура пройшла безпечно та принесла бажані результати, варто ретельно обирати салон та фахівців, яким можна довіряти. 

Пропозицій позбутися зайвого волосся безліч, однак деяких із них варто остерігатись, якими б привабливими вони не здавалися на перший погляд. 

Інформація про лазер — таємниця за сімома замками. 

Думаєте, що ви нічогісінько в цьому не тямите й «вони краще знають»? Ви можете не розумітися на складних технічних характеристиках лазера, та основні речі все ж рекомендуємо уточнити: наприклад, вид лазера, його серію, рік випуску тощо. 

Якщо вам відмовляються розповідати про те, що потрібно знати про лазерну епіляцію чи дію лазера, або ж «плавають» та відповідають невпевнено на ваші питання — варто замислитися. Це може бути сигналом про те, що фахівець не має достатньо досвіду, а сам апарат неякісний або не відповідає загальноприйнятим стандартам. 

Ми в «Ренетель» використовуємо сучасні двохвильові діодні лазери. У Львові працюємо з D-Las 70, а в Івано-Франківську — D-Las 100, тому впевнені в кінцевому результаті та якості наших послуг.

Важливо: Не соромтеся запитувати також про досвід роботи фахівців: той, кому ви довіряєте догляд за своїм тілом, має знати й розуміти все про лазерну епіляцію.

Ціни — горобчик? 

«Епіляція ніг і бікіні за 500 гривень!», «Знижка 50 % на весь курс!» — бачили таку рекламу? Правда в тім, що лазери для дійсно ефективного видалення волосся коштують дорого. Вони ретельно продумані: від тонкого налаштування режимів до безболісної лазерної епіляції навіть на найніжніших ділянках тіла. Відповідно й ціна на процедури не може бути заниженою. Надто низька ціна — це часто спосіб «нагнати» клієнтів і навчити початківців на вашому тілі. 

Салон «Ренетель» прагне надавати не лише якісні, а й доступні послуги. Саме тому ми зробили ціни на лазерну епіляцію максимально прийнятними (але не заниженими). Також пропонуємо клієнтам низку вигідних комплексних пропозицій, а серед наших підписників в Instagram регулярно розігруємо приємні символічні знижки на різні види процедур (наприклад, за правильні відповіді на загадки в наших сторіз). 

Лазерна епіляція підходить всім 

Якщо ви чуєте таке ствердження, краще тікайте — можна відразу в «Ренетель». Наші фахівці знають самі й скажуть вам, що це не так: лазерна епіляція має певні протипоказання до проведення процедури. Крім того, лазер не впливає на світле, сиве та пушкове волосся. І хоч протипоказань не так багато, кваліфікований спеціаліст зобов’язаний вас про це попередити.

Більше про протипоказання читайте тут, а за потреби звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією. Розповімо про те, чи підходить вам процедура, як підготуватися до лазерної епіляції та складемо індивідуальний графік курсу, аби досягти максимального ефекту.  

Видалення волосся назавжди!

Як би сильно нам усім цього не хотілось, позбутися волосся назавжди неможливо, хоч саме так послугу подають у деяких салонах. Річ не в лазерах чи професійності фахівців: такою є природа людської волосини. 

Тому в наших силах повпливати на її ріст і зберегти результати надовго. Це цілком реально: знадобиться від 1-2 підтримувальних процедур щороку, аби насолоджуватися ніжною шкірою без зайвого волосся 24/7. 

Звертайтеся до «Ренетель» — зробимо цю мрію приємною реальністю! Забудьте про набридливе щоденне гоління чи болючі процедури: наші сеанси проходять комфортно, безпечно та в приємній атмосфері. 

Вже роздумуєте над тим, аби почати свій курс лазерної епіляції? Записуйтесь на безкоштовну консультацію, а ми розповімо про те, як відбувається лазерна епіляція та подбаємо про зручний графік лазерної епіляції саме для вас.

Наші телефони: