Що потрібно, аби лазерна епіляція спрацювала на 100 %

«От сходжу на лазерну епіляцію й одразу зможу вільно позувати для фото, адже шкіра під пахвами моментально стане ідеальною!». Впізнаєте свої думки? 

Так, шкіра стане ідеальною, однак не моментально. Перевага лазерної епіляції — у довготривалому ефекті, для досягнення якого потрібно кілька візитів у салон.

Чому так?

1. Лазер діє не на всі волоски одразу.

Безумовно, майстер пройдеться маніпулою по всій ділянці шкіри, що вкрита небажаним волоссям. Але промінь вплине лише на ті, які знаходяться у стадії росту. Під шкірою і надалі залишаться волоски, які «сплять».

2. Без повного курсу не буде бажаного результату.

Ви не зобов’язані знати все про лазерну епіляцію, але повинні пам’ятати те, що для досягнення ефекту потрібен повноцінний курс від 6-8 сеансів у середньому. Інакше ви очевидно будете розчаровані результатом, а цього допустити аж ніяк не можна.

3. Шкірі потрібен час на відновлення, а волоску — на випадіння.

Вплив лазерної епіляції на організм не є шкідливим. Та оскільки промінь проходить крізь шкіру, їй після процедури потрібен час на відновлення і відповідний простенький догляд. Волоски ж не випадають одразу. З часом вони зсихаються, коли перестають отримувати живлення внаслідок руйнування фолікула, і лише після цього зникають.

Що має зробити клієнт, аби лазерна епіляція була суперефективною?

  • Відповідально поставитися до підготовки. Дізнайтеся у салоні, в який плануєте йти, що таке лазерна епіляція, які вона має протипоказання, як приходити на сеанс та ін. Все це вплине не тільки на ефект від процедур, а і на ваше розуміння того, що відбуватиметься під час і після сеансів.
  • Не пропускати відвідування та приходити на сеанс згідно з графіком, який складає майстер салону. Ми не просто так на початку статті розповідали про «сплячі» волоски, їхню активацію і те, скільки сеансів лазерної епіляції потрібно. Від того, наскільки клієнт сумлінно ставиться до графіка, залежить і фінальна кількість сеансів, і результат від процедури.
  • Чітко дотримуватися правил догляду за шкірою. Кожному без винятку клієнту після лазерної епіляції майстер розповідає, як доглядати за проепільованою ділянкою: скільки наносити «Пантенолу» та навіщо він потрібен, якої температури приймати ванну, як довго уникати сонячного проміння тощо. Якісний результат можливий лише за умови, що шкіра здорова.
  • Чесно розповідати про стан свого здоров’я. Протипоказання до процедури існують не просто так. Стан здоров’я людини, наявність у неї тих чи інших захворювань безпосередньо впливають на результат.
  • Не купуватися на порожні рекламні обіцянки. Лазерна епіляція світлого волосся, пушкового чи сивого — неможлива й наразі не існує жодного апарату, який би впорався з волоссям такого типу. Лазерна епіляція не забезпечить вам довічний результат за один сеанс. Лазерна епіляція — не чарівна паличка, а сучасний інструмент, який допомагає позбавитися того, що вам заважає — небажаного волосся.

«Ренетель» — це салон, у якому завжди чесні з клієнтом. Ми не намагаємося заманити до себе порожніми обіцянками чи міфічними властивостями процедури, яку виконуємо. Ми не ставимо захмарні ціни на процедури та робимо знижки, які вигідні і клієнтам, і нам. А ще — сумлінно виконуємо свою роботу та дбаємо про незаплямовану репутацію.

Якщо ви записуєтеся на сеанси до наших майстрів, то отримуєте:

  • розгорнуту консультацію, де дізнаєтеся все про лазерну епіляцію;
  • якісну послугу з потужним лазерним апаратом, який обладнаний надійною системою охолодження;
  • сервіс вищого класу, адже ми регулярно на зв’язку та уважні до ваших запитань, пропозицій і зауважень.

Не соромтеся нам телефонувати з питаннями чи для запису: