Що відбувається між сеансами лазерної епіляції

На питання, як позбутися волосся на тілі, ви швидко й без вагань відповідаєте, що за допомогою лазерної епіляції? Чудово! Та чи знаєте ви, що для того, аби надовго забути про небажане волосся, потрібно пройти цілий курс лазерної епіляції та обов’язково дотримуватися графіку процедур, який складають у салоні? Чому це важливо — розповідаємо в нашому блозі.

Епіляція за розкладом… росту волосся!

Лазерна епіляція — це вплив теплової енергії на фолікул волоска. В ньому міститься меланін, який нагрівається під дією лазера. Так руйнується фолікул, а з ним і весь корінець волоска. Внаслідок цього останній випадає й більше не росте.

Так от лазер діє лише на ті волоски, які знаходяться у стані росту. Адже саме тоді у фолікулі достатньо меланіну, й апарат може належним чином виконати свою функцію.

Всього в «житті» волосся є три стадії:

  • анаген, коли волосок росте;
  • катаген, коли волосся знаходиться на стадії ороговіння;
  • телоген, коли волосся у стадії спокою або, як ще кажуть, «спить». У цей період стара волосина випадає з фолікула й там зароджується нова.

Оскільки лазер впливає лише на те волосся, яке перебуває у стадії росту, потрібно чекати, поки розпочнеться так звана активація — тобто його ріст. З часом нам здається, що нові волоски починають рости повільніше, оскільки більшості на тілі вже немає, а решта з’являється за значний проміжок часу після сеансу. Однак насправді волосся просто має свій графік росту й у цей період нові волосини «дозрівають».

Скільки часу має пройти між сеансами лазерної епіляції

Зазвичай між першою та другою процедурою мають минути 4 тижні, між другою і третьою — 6 тижнів, третьою й четвертою — 8. До кожного наступного інтервалу слід додавати 2 тижні.

У цей період важливо правильно доглядати за шкірою. Знайте: якщо ви почали курс лазерної епіляції, про ваксинг, шугаринг чи висмикування волосся пінцетом необхідно забути. Для того, щоб позбутися волосся безпосередньо перед сеансом, як того вимагають правила підготовки до процедури, варто використовувати бритву. Адже лише так ви не зайдете в «поле» роботи лазера — не пошкодите корінь волоска й фолікул, на який діє теплова енергія.

Відповідно, не варто панікувати з приводу того, що волосся виросло перед сеансом. Це нормальний процес.

Якщо ж ви бачите, що багато волосків прорізаються задовго до процедури, обговоріть цей момент зі спеціалістом салону, в якому ви проходите курс лазерної епіляції. Можливо, з огляду на індивідуальні особливості вашого організму сеанси потрібно проводити частіше.

Протипоказання до проведення лазерної епіляції

Чи безпечна лазерна епіляція? Так, якщо ви абсолютно здорові. Коли ви проходите курс процедур, слід уважно стежити за собою. Навіть якщо у вас не було протипоказань до початку курсу, вони можуть з’явитися в період його проходження. Обов’язково повідомте про зміни у стані свого організму фахівцю, який проводить лазерну епіляцію, якщо у вас виявили:

  • онкологічні захворювання;
  • цукровий діабет;
  • серцево-судинні захворювання;
  • вагітність та ін.

Для максимального ефекту від процедури обирайте салон «Ренетель». У нас працюють фахівці, які знаються на своїй справі! Кожному клієнту перед першим сеансом ми розповідаємо:

  • як працює лазерна епіляція;
  • скільки сеансів лазерної епіляції потрібно;
  • чи можлива лазерна епіляція світлого волосся, пушкового або сивого;
  • як доглядати за шкірою тощо.

Довіряйте догляд за своїм тілом лише професіоналам. Довіряйте салону «Ренетель»!

Записуйтеся за телефоном: