Таємниця епіляції лазером: як апарат видаляє волосся

Перед походом на косметологічну процедуру клієнт повинен знати, як все відбуватиметься. Адже спокійніше, коли розумієш, чого очікувати. Втім, ми на власному досвіді переконалися, що чимало клієнтів не знають, як відбувається лазерна епіляція та як працює апарат, а отже й не можуть до неї правильно підготуватися.

Звісно ж, клієнтам салону «Ренетель» ми розповідаємо все про лазерну епіляцію та принцип роботи апарата під час безкоштовних консультацій. Однак вважаємо не зайвим згадати про це й у блозі. Тож детальніше про те, як працює лазер, читайте далі.

Вплив лазерної епіляції на організм: як працює апарат?

Лазер — це промінь, який має певну довжину хвилі, частоту та тривалість імпульсів. Усі ці характеристики налаштовані так, щоби впливати на меланін — біологічний пігмент, який відповідає за колір волосся та шкіри. Цей пігмент абсорбує енергію світлового імпульсу лазера, внаслідок чого волосина нагрівається та руйнується. Що більше пігментована волосина, то кращий результат.

Лазерне випромінювання можуть поглинути лише пігментовані ділянки, зокрема волосина та її корінь. Однак засмагла шкіра також насичена меланіном, саме тому майстер строго заборонить вам засмагати протягом двох тижнів до та після сеансів епіляції. 

Ефект від повного курсу такого догляду тримається в середньому кілька років. А зі щорічними підтримувальними процедурами небажане волосся більше ніколи до вас не повернеться.

Діодний лазер: у «Ренетель» лише найкраще для клієнтів!

Довжина хвилі діодного лазера становить 808 нанометрів, що дозволяє променю досягти глибини залягання коренів і видалити волоски повністю. З таким доглядом клієнти отримують не тимчасову видимість результату, а видалення волосин на тривалий час.

Діодні лазери у салоні «Ренетель» обладнані системою охолодження, яка робить процедуру ще комфортнішою. Крім цього, за бажанням клієнтів використовуємо місцеве знеболення кремом на основі лідокаїну.

Чи завжди епіляція ефективна?

За правильного використання — так. Якщо волосина добре пігментована, а шкіра світла, процедура буде ефективною на будь-якій ділянці.

Та щоби процедура була комфортною та результативною, слід подбати про ретельну та правильну підготовку до сеансів. Детальніше про те, як підготуватися до лазерної епіляції, читайте тут.

Звісно ж, клієнт не повинен сам вміти розбиратися у всіх тонкощах процедури, тому у салоні «Ренетель» проводимо безкоштовні консультації як на початку курсу, так і протягом нього. Під час них розповідаємо, що таке лазерна епіляція та як зробити курс максимально ефективним.

Крім цього, наші клієнти отримують й інші переваги:

  • Фіксовану вартість послуг. Ми фіксуємо вартість на весь курс, тож вам не доведеться хвилюватися, що ціна процедур зросте посеред курсу. 
  • Регулярний розіграш знижок в інстаграмі. У сторіз ми майже щодня публікуємо загадки. Даєте правильні відповіді — отримуєте знижки до 10 % на будь-які процедури!
  • Створення індивідуального графіка процедур і персональні нагадування про наближення дати сеансу.

Комфорт під час процедур і завжди бездоганний результат — наш пріоритет. Тож ми працюємо на те, щоб задоволених клієнтів ставало все більше, а проблем із видаленням небажаного волосся — все менше.

Для запису телефонуйте:

Чекаємо вас на сеансах!