Вагаєтеся щодо лазерної епіляції? У нас є відповіді на ваші питання!

«Так хочу на лазерну епіляцію, але вагаюся, чи йти, бо знайома казала, що це не для всіх…». Вам теж спадали такі думки?  Лазерна епіляція — одна з тих процедур, яка оповита низкою міфічних припущень і здогадок. Хоча відповіді дуже часто лежать просто на поверхні.

Нумо розбиратися, дізнаватися все про лазерну епіляцію та спростовувати горезвісні «бо…», які стоять на заваді цьому ефективному догляду.

1. Бо процедура не подіє.

Аби зрозуміти, чи спрацює цей метод видалення волосся, потрібно знати, як відбувається лазерна епіляція. Лазер — це теплова енергія. Вона проникає крізь шкіру на 3-4 мм, нагріває пігмент меланін у волоску й у такий спосіб руйнує його корінь. Аби досягти кореню й достатньо нагріти меланін, лазер має бути досить потужним і правильно налаштованим. Якщо ці дві умови збережені, то у волоска просто не має шансів.

Наприклад, ми в салонах «Ренетель» використовуємо два лазерних апарати: D-Las 70 й D-Las 100. Це техніка останнього покоління, яка не лише знищує небажане волосся, а й оснащена потужною системою охолодження. Все це забезпечує комфортний та нетривалий в часі сеанс.

Але лазерна епіляція світлого волосся, пушкового чи сивого неможлива. Це пов’язано з тим, що в таких волосках немає або недостатньо меланіну. Тож апарату просто нічого нагрівати.

2. Бо це дорого.

На перший погляд процедура справді може здатися недешевою. Однак варто пам’ятати, що людині в середньому потрібно від 6-8 сеансів, щоб позбутися волосся. Після цього необхідно проходити лише 1-2 підтримувальні процедури на рік.

Крім того, вам не потрібно платити за весь курс одразу. Інтервали лазерної епіляції ідеально підходять для того, щоби спланувати фінансові витрати. Тим паче, з кожним наступним сеансом інтервал збільшуватиметься. Якщо після першої процедури має пройти чотири тижні до наступної, то між другою та третьою перерва становитиме вже шість тижнів, між третьою і четвертою — вісім тижнів, потім — десять тижнів і так далі.

3. Бо лазерна епіляція може бути болісною.

Все залежить від больового порогу людини. Є такі, хто практично нічого не відчувають, а є такі, хто почувається комфортніше зі знеболювальним. 

У салоні «Ренетель» працюють фахівці, які розуміють своїх клієнтів. Тож якщо у вас виникне додаткове побажання, яке зможе підвищити ваш комфорт під час процедури, просто озвучте його нашому фахівцю.

4.Бо чули про негативні наслідки для шкіри.

Чи безпечна лазерна епіляція? Абсолютно! Процедура не шкодить шкірі й загалом організму людини. Лазер проникає лише на кілька міліметрів вглиб, чого достатньо, аби зруйнувати корінь волоска, однак замало, щоб нагріти внутрішні органи, судини тощо.

Якщо лазер правильно налаштований, а фахівець знає, як з ним працювати, то й наслідків не буде. Тому завжди перед тим, як записуватися на сеанс, читайте відгуки про салон та обирайте той, який рекомендують клієнти. Наприклад, «Ренетель» має бездоганну репутацію, адже ми:

  • регулярно перевіряємо наші лазерні апарати на справність;
  • навчаємо персонал користуватися технікою,  а також нюансів роботи з клієнтами;
  • знаємося на тому, якому фототипу шкіри яка потужність лазера потрібна.

5. Бо волосся після лазерної епіляції стає жорстким і його ще складніше позбутися.

Лазер не може зробити волосся більш жорстким або темним. Це неможливо бодай через його принцип роботи. Руйнування кореня шляхом нагрівання меланіну не може призвести до таких наслідків. Однак варто зазначити, що найкраще лазер працює якраз із темним і жорстким волоссям, адже в ньому високий вміст меланіну. Тобто апарату є, з чим працювати.

Якщо у вас є вагання щодо лазерної епіляції, телефонуйте в салон «Ренетель». Ми безкоштовно консультуємо клієнтів з приводу усіх питань щодо процедури, догляду за шкірою до та після неї, розповідаємо, як підготуватися до лазерної епіляції, скільки сеансів лазерної епіляції потрібно тощо.

А ще в салоні «Ренетель» завжди підбирають найоптимальніший час візиту. Ми дослухаємося до ваших побажань і формуємо індивідуальний графік відвідування для кожного клієнта.

Годі вагатися й обирати незручне гоління замість комфортної епіляції. Гайда до нас!

Телефон «Ренетель»: